İyilik Festivali yardım konseri düzenleniyor - Voice Kıbrıs Haber
FeaturedKültür Sanat

İyilik Festivali yardım konseri düzenleniyor

Merkez Lefkoşa’da,4 Temmuz’da  Kemal Saraçoğlu Vakfı çocuklarına yardım eli uzatmak amacıyla  saat 17.00’de İyilik Festivali yardım konseri düzenleniyor.

400 gönüllü gencin, kanser sürecindeki minik kardeşleri için canla başla çalışarak organize ettikleri ve birbirinden değerli sanatçının gönüllü olarak destek verdiği “İyilik Festivali” yardım konseri birçok sponsorun da katkısıyla 4 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşiyor.

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’ndan yapılan açıklamaya göre, yiyecek, içecek ve hediyelik eşya stantlarının da yer alacağı; gecenin sunuculuğunu Ayşe Karaca ve Soydan Korkmaz’ın yapacağı konserde; Roham, Eril Cambaz, Sinan Güzen, Oneblood & Negro, Nafiz Dölek, Grup Rast, Frekans ve Salt gönüllü olarak sahne alırken Akare Dans ve Spor merkezi, Dance Base Art Studio ve Cranberries Dance & Gym Center’in gösterileri yer alacak.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in iletişim sponsorluğunu üstlendiğini etkinlikte , ayrıca  Lefkoşa Türk Belediyesi, Can Keşanlı & Co., Nicosia Finans, Ner Ticaret, Bliss, Golf, Chamada Prestige, Köseoğlu Süpermarket, Cortado, Gişe Kıbrıs, Dance FM, NRG Play, Şafak Home, Tarsan, Ciddi Mutfak, Noyanlar Group, Önder Alışveriş Merkezi, ART STU ve Kıbrıs Dijital Bilişim konserin organize edilebilmesi için katkı sağladı.

Kemal Saraçoğlu Vakfı Koordinatörü Servet Özeralp yaptığı açıklamada, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ederken, organizasyonun biletlerinin kapıdan da temin edilebileceğini hatırlattı. Özeralp, sadece 20TL katkıda bulunarak kanser sürecindeki çocuklara yardım eli uzatılabileceğinin altını çizerek tüm halkı konser etkinliğine çağırdı.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu