Spor

Rakipler belli oldu

UEFA Avrupa Ligi 2018-19 sezonunda Beşiktaş, Fenerbahçe ve Akhisarspor’un grupları ve rakipleri belli oldu.

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşaması kura çekimi gerçekleştirildi.
Temsilcilerimiz BeşiktaşFenerbahçe ve Akhisar‘ın grupları ve rakipleri belli oldu.

GRUP I (BEŞİKTAŞ)

GRUP I (BEŞİKTAŞ)

Beşiktaş

Genk (Belçika)

Malmö (İsveç) 

 Sarpsborg (Norveç)

GRUP D (FENERBAHÇE)

GRUP D (FENERBAHÇE)

Anderlecht (Belçika)

Fenerbahçe

 Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

 Spartak Trnava (Slovakya)

GRUP J (AKHİSAR)

GRUP J (AKHİSAR)

Sevilla (İspanya)

Krasnodar (Rusya)

Standard Liege (Belçika)

Akhisarspor

GRUP A

GRUP A

Leverkusen (Almanya)

Ludogorets (Bulgaristan)

Zürich (İsviçre)

AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)

GRUP B

GRUP B

Salzburg (Avusturya)

Celtic (İskoçya)

Leipzig (Almanya)

Rosenborg (Norveç)

GRUP C

GRUP C

Zenit (Rusya)

Kopenhag (Danimarka)

Bordeaux (Fransa)

Slavia Praha (Çek Cumhuriyeti)

GRUP E

GRUP E

Arsenal (İngiltere)

Sporting CP (Portekiz)

Qarabağ (Azerbaycan)

Vorskla (Ukrayna)

GRUP F

GRUP F

Olympiacos (Yunanistan)

Milan (İtalya)

Betis (İspanya)

Dudelange (Lüksemburg)

GRUP G

GRUP G

Villarreal (İspanya)

Rapid Wien (Avusturya)

Spartak Moskova (Rusya)

Rangers (İskoçya)

GRUP H

GRUP H

Lazio (İtalya)

Marseille (Fransa)

Frankfurt (Almanya)

Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)

GRUP K

GRUP K

Dynamo Kyiv (Ukrayna)

Astana (Kazakistan)

Rennes (Fransa)

Jablonec (Çek Cumhuriyeti)

GRUP L

GRUP L

Chelsea (İngiltere)

PAOK (Yunanistan)

BATE (Belarus)

Vidi (Macaristan)

MAÇ TARİHLERİ

MAÇ TARİHLERİ

20 Eylül 1. Maçlar

4 Ekim 2. Maçlar

25 Ekim 3. Maçlar

8 Kasım 4. Maçlar

29 Kasım 5. Maçlar

13 Aralık 6. Maçlar


Benzer Haberler

Teniste 2 ayrı plaj organizasyonu için hazırlıklar sürüyor

Voice Kıbrıs Haber

Duatlonda, Arhan ve Yazıcı kazandı

2022 Enduro Şampiyonası ilk yarışı ile başladı

Aksa Ligleri’nde 3’üncü hafta programı açıklandı

Kartingde final heycanı bugün

Voice Kıbrıs Haber

Şampiyona nefes kesti

Voice Kıbrıs Haber