FeaturedKIBRISKültür Sanat

Lefkoşa Çocuk Şöleni cumartesi günü yapılıyor


LTB’nin düzenlediği Lefkoşa Çocuk Şöleni, 20 Nisan Cumartesi Dr. Fazıl Küçük Parkı’nda yapılıyor.
Lefkoşa Türk Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve başkent Lefkoşa’daki çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Çocuk Şöleni bu yıl 20 Nisan Cumartesi 16:00- 19:00 saatleri arasında Taşkınköy’deki Dr. Fazıl Küçük Parkı’nda yapılacak.
Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyadaki tüm çocuklara armağan ettiği ve her yıl kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın çocuklar tarafından en güzel şekilde kutlanması için çok geniş kapsamlı bir organizasyon yapan LTB çocuklar için oyunlardan konsere, çeşitli gösterilerden fotoğraf çekimine, tişört ve yüz boyamadan mandala ve uçurtmaya kadar pek çok etkinliğin yer aldığı şölen düzenliyor. Şölende maskotlar ve sihirbaz da hazır olarak çocukları eğlendirecek.
Şölen Etkinlik Programı:
HASDER ile Markutti Uçurtma Yapımı – Ülviye Karabaşak ile Ebru Sanatı – Ozan Özgenler ile Tshirt Boyama – Ferdiye Yurdakul İle Mandala Boyama – Vantrolog Hanife Tayyareci ve Kırpık – Science for Kids ile Science Show – Lefkoşa Belediye Orkestrası Çocuk Konseri – Sihirbazlık Gösterisi – Yüz Boyama-Maskotlar – Oyun Ablaları ile Çocuk Oyunları – Fotoğraf Çekim NoktasıBenzer Haberler

Sanayiciden sağduyu çağrısı

TAK

Sterlin ve Euro hareketlendi

Voice Kıbrıs Haber

Zanlının 2 yerden daha hırsızlık yaptığı tespit edildi

Voice Kıbrıs Haber

KTEZO “Bütün bu toz duman içinde bu işten vurgun yapanlar hiç de az değildir”

TAK

Çavuş “Bu hafta 20 ton 880 kilogram et gelecek”

TAK

Naimoğulları “Hiçbir konuda uzlaşı yoktur, eylem devam ediyor”

TAK