DÜNYAFeaturedKIBRIS

İsveç’te yayınlan Biggest Loser’in birincisi Kuzey Kıbrıs’ta trafik kazası geçirdi

İsveç’te Biggest Loser adlı televizyon programının birincisi olan Michael Fridebäck Kuzey Kıbrıs’ta trafik kazası geçirdi.

İsveç’te yayınlanan Aftonbladet gazetesinin haberine göre, Fridebäck’in kullandığı araç, bir başka aracın arkadan çarpması sonucu yoldan çıkarak, karşıdan gelen araçla yüzyüze çarpıştı.

Gazeteye kazayı anlatan Fridebäck, kaza sırasında arabada yalnız olduğunu söyledi.

Instigram hesabında kaza ve sağlık durumuyla ilgili mesaj paylaşan Fridebäck, yaşadığı kazanın korkunç bir deneyim olduğunu belirterek, hem Kıbrıs’tan hem de İsveç’ten aldığı tüm yardımlar için minnettarlığını ifade etti.

Kazanın ardından ambulansla hastaneye götürüldüğünü belirten Fridebäck burada CT ve MRI da dahil olmak üzere birçok farklı röntgen çekildiğini kaydetti. Fridebäck, kafasından aldığı darbe nedeniyle yaralandığını da ifade etti.

Michael Fridebäck, Aftonbladet’e kazanın geçen hafta Perşembe günü meydana geldiğini ve Salı günü hastaneden taburcu edildiğini söyledi.

İsveç’e dönmeye hazırlanan Fridebäck kendini daha iyi hissettiğini başağrısı ve diğer ağrılarının da azaldığını belirtti.

52 yaşındaki Michael Fridebäck, Biggest Loser adlı televizyon programda 58,8 kilo vererek, 2017’nin “En Büyük Kaybedeni” ödülünü kazanmıştı.

(Kaynak Aftonbladet)


Benzer Haberler

Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi

Voice Kıbrıs Haber

32 pozitif vaka tespit edildi

Voice Kıbrıs Haber

“Yeni hükümet kuruluna kadar, mevcut hükümet görev başındadır”

Evinde 100 ‘Xanax’ hap bulunan kişi hakkında yasal işlem başlatıldı

Voice Kıbrıs Haber

Kan ve doku örnekleri alındı

Market poşet fiyatlarına ilişkin açıklama

Voice Kıbrıs Haber