Futbolda 10. hafta yarın başlıyor - Voice Kıbrıs Haber
FeaturedSpor

Futbolda 10. hafta yarın başlıyor

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig ve AKSA A2 Ligleri’nde 10.haftanın programı belli oldu.

AKSA Süper Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

25.11.2022

 19:00

Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar TSK


Detaylar

Mağusa Türk Gücü

(H) MEHMET SEZENER

(Y) İBRAHİM KATMER

(Y) YUSUF ATLAR

(D) EMRE ÖZTAŞLI

26.11.2022

 14:00

Paşaköy Hasan Onalt Stadı

Mesarya SK


Detaylar

Miracle Değirmenlik SK

(H) SERHAN ŞİMŞEK

(Y) YUSUFCAN DÖNDER

(Y) İSMAİL EGELİ

(D) BURAK MANDIRALI

26.11.2022

 14:00

Lefkoşa Atatürk Stadı

Göçmenköy İYSK


Detaylar

Türk Ocağı Limasol

(H) KEREM ERAN

(Y) İBRAHİM KATMER

(Y) BERK BAĞRIKARA

(D) HÜSEYİN ÖZKAN

26.11.2022

 14:00

Lefke 16 Ağustos Stadı

Lefke TSK


Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK

(H) EVREN KARADEMİR

(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(D) UTKU HAMAMCIOĞLU

27.11.2022

 14:00

Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy ŞHSK


Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova SK

(H) UTKU HAMAMCIOĞLU

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) ARİF MALEK

(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU

27.11.2022

 14:00

Cihangir Stadı

Cihangir GSK


Detaylar

Gönyeli SK

(H) MUSTAFA ÖZTUGAY

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

(D) HAKAN ÜNAL

28.11.2022

 19:00

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Doğan Türk Birliği


Detaylar

Yenicami AK

(H) ALİ ÖZER

(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(Y) SERKAN ÖZDENKCİ

(D) ŞAKİR AZİZOĞLU

28.11.2022

 19:00

Lefkoşa Atatürk Stadı

Çetinkaya TSK


Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK

(H) OSMAN ÖZPAŞA

(Y) MUSTAFA TORUN

(Y) SERDAR GÜRPINAR

(D) HÜSEYİN ÖZKAN

AKSA 1.Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

26.11.2022

 14:00

Yenierenköy 8 Ağustos Stadı

Yenierenköy TSK


Detaylar

Esentepe KKSK

(H) ABDULLAH GENÇ

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(D) FERHAT TUNA

26.11.2022

 14:00

Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı

M. Hacıali Yılmazköy SK


Detaylar

Miracle Karşıyaka ASK

(H) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) YUSUF BAKAR

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU

26.11.2022

 14:00

İskele Cumhuriyet Stadı

Pera L. Gençler Birliği SK


Detaylar

Girne Halk Evi

(H) ZEKAİ TÖRE

(Y) MURAT İZCİ

(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(D) OLGUN CANİK

26.11.2022

 14:00

İncirli Hüseyin Altıncıoğlu Stadı

İncirli SK


Detaylar

Ünimar Maraş GSK

(H) HÜSEYİN EYYÜPLER

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) HALİL ATLAR

(D) HAKAN ÜNAL

27.11.2022

 14:00

Güzelyurt Üner Berkalp Stadı

Binatlı YSK


Detaylar

Mormenekşe GBSK

(H) FERHAT TUNA

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU

27.11.2022

 14:00

Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya KOSK


Detaylar

Dörtyol SK

(H) İSMAİL ERCAN

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(Y) MURAT İZCİ

(D) KEREM ERAN

27.11.2022

 14:00

Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı

Yeniboğaziçi DSK


Detaylar

Baf Ülkü Yurdu

(H) EMRE ÖZTAŞLI

(Y) İSMAİL EGELİ

(Y) YUSUFCAN DÖNDER

(D) BURAK MANDIRALI

27.11.2022

 14:00

Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta TBSK


Detaylar

Yalova SK

(H) FEHİM DAYI

(Y) MEHMETCAN ERLİ

(Y) İRFAN ALICI

(D) OLGUN CANİK

AKSA A2 Süper Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

26.11.2022

 11:30

Vadili 14 Ağustos Stadı

Mesarya SK


Detaylar

Miracle Değirmenlik SK

(H) MEHMETCAN ERLİ

(Y) OSMAN KARAYAKA

(Y) ULAŞ İLBEYİ

26.11.2022

 11:30

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy İYSK


Detaylar

Türk Ocağı Limasol

(H) AHMET GENÇ

(Y) ABDULKADİR KARADAĞ

(Y) BARAN MARANGOZ

26.11.2022

 11:30

Maraş Necip Halil Kartal Stadı

Yonpaş Dumlupınar TSK


Detaylar

Mağusa Türk Gücü

(H) ARİF MALEK

(Y) HASAN BALDAN

(Y) AHMET ATLAR

26.11.2022

 11:30

Lefke 16 Ağustos Stadı

Lefke TSK


Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK

(H) MÜFTAH BAYRAKTAR

(Y) SELİM KAYNARCA

(Y) MEHMET REŞİT KURT

27.11.2022

 11:30

Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy ŞHSK


Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova SK

(H) AHMET GENÇ

(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN

(Y) OGÜN ULAŞ

27.11.2022

 11:30

Girne Pia Bella Sahası

Doğan Türk Birliği


Detaylar

Yenicami AK

(H) İBRAHİM KATMER

(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK

(Y) HÜSEYİN BAZ

27.11.2022

 11:30

Balıkesir Stadı

Cihangir GSK


Detaylar

Gönyeli SK

(H) SERKAN ÖZDENKCİ

(Y) YUNUS TURAN SARAÇ

(Y) İBRAHİM HALİL ŞAHİN

27.11.2022

 11:30

Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası

Çetinkaya TSK


Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK

(H) HALİL ATLAR

(Y) ALİ EREN ORÇAN

(Y) BUSE BAĞRIKARA

AKSA A2 1.Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

26.11.2022

 11:30

Yenierenköy 8 Ağustos Stadı

Yenierenköy TSK


Detaylar

Esentepe KKSK

(H) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) İBRAHİM HALİL ŞAHİN

(Y) YUNUS TURAN SARAÇ

26.11.2022

 11:30

Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı

M. Hacıali Yılmazköy SK


Detaylar

Miracle Karşıyaka ASK

(H) SERDAR GÜRPINAR

(Y) FERDİ GÜZEL

(Y) MERT AKSU

26.11.2022

 11:30

İskele Cumhuriyet Stadı

Pera L. Gençler Birliği SK


Detaylar

Girne Halk Evi

(H) ŞAHİN COŞKUN

(Y) YALÇIN KABACIKLI

(Y) ERCAN DEMİR

26.11.2022

 11:30

İncirli Hüseyin Altıncıoğlu Stadı

İncirli SK


Detaylar

Ünimar Maraş GSK

(H) RÜYA SAKALLI

(Y) BUSE BAĞRIKARA

(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN

27.11.2022

 11:30

Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası

Binatlı YSK


Detaylar

Mormenekşe GBSK

(H) EMİR TURALI

(Y) GÜNEŞ DEMİR

(Y) MERVE ATEŞ

27.11.2022

 11:30

Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya KOSK


Detaylar

Dörtyol SK

(H) HÜSEYİN SAÇAR

(Y) CANBERK ÖZER

(Y) ULAŞ İLBEYİ

27.11.2022

 11:30

Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı

Yeniboğaziçi DSK


Detaylar

Baf Ülkü Yurdu

(H) NURHAN KUTLUGÜN

(Y) ARDA ŞENGÜL

(Y) BARAN MARANGOZ

27.11.2022

 11:30

Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta TBSK


Detaylar

Yalova SK

(H) BERK BAĞRIKARA

(Y) SELİM KAYNARCA

(Y) GÜLBEN KÜÇÜK

Benzer Haberler

Başa dön tuşu