Ev ve seyir halindeki araçta yangın! - Voice Kıbrıs Haber
FeaturedKIBRIS

Ev ve seyir halindeki araçta yangın!

Güzelyurt’ta seyir halindeki araçta, Gönyeli’de bir evde yangın meydana geldi.

Güzelyurt’ta dün saat 11.00 sıralarında, Dr. Fazıl Küçük Bulvarı üzerinde, Mahmut Fırat’ın kullanımındaki HS 222 plakalı salon araçta seyir halindeyken muhtemelen motor bölümündeki yakıt hortumundan sızan yakıtın, aracın sıcak aksamlarına temas edip, alevlenmesi sonucu yangın çıktı.

İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangın sonucu, aracın motor bölümündeki yakıt pompası, plastik aksamları ve elektrik kabloları tamamen yanarak, zarar gördü.

-Gönyeli’de bir evde yangın

Gönyeli’de bugün saat 08.00 sıralarında, Serin Sokak üzerinde bulunan evin mutfak odası içerisinde, muhtemelen çalışır durumdaki akıllı robot süpürge cihazının kısa devre yapması sonucu yangın çıktı.

İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangın sonucu, mutfak odası içerisinde bulunan söz konusu akıllı robot süpürge cihazı ile çöp haznesi, 18’lik klima iç ünitesi ve 3’lü kanepe tamamen yandı.

Mutfak dolapları ve içerisinde bulunan muhtelif ev eşyaları ile mutfak içerisindeki tüm beyaz eşyalar ve stor perde oluşan yüksek ısı ve dumandan dolayı zarar görüp, kullanılmaz hale geldi.

Ayrıca evdeki tüm duvarlar ve muhtelif eşyalar da islenerek, zarar gördü.Benzer Haberler

Başa dön tuşu