FeaturedSpor

Aksa Ligleri’nde 22. ve 23. hafta programı belli oldu


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig ve AKSA A2 Ligleri’nde 22. ve 23. haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;

AKSA Süper Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

25.03.2023

 15:00

Lefkoşa Atatürk Stadı

Çetinkaya TSK


Detaylar

Mağusa Türk Gücü

(H) İSMAİL ERCAN

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(Y) BERK BAĞRIKARA

(D) TURGAY MİSK

25.03.2023

 15:00

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Doğan Türk Birliği


Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK

(H) EMRE ÖZTAŞLI

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) YUSUF ATLAR

(D) EVREN KARADEMİR

25.03.2023

 15:00

Cihangir Stadı

Cihangir GSK


Detaylar

Türk Ocağı Limasol

(H) MUSTAFA ÖZTUGAY

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(D) HAKAN ÜNAL

26.03.2023

 15:00

Küçük Kaymaklı Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Küçük Kaymaklı TSK


Detaylar

Gönyeli SK

(H) FEHİM DAYI

(Y) HAKAN GÖK

(Y) HALİL ATLAR

(D) MEHMET SEZENER

26.03.2023

 15:00

Lefkoşa Atatürk Stadı

Göçmenköy İYSK


Detaylar

Hamitköy ŞHSK

(H) ALİ ÖZER

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(Y) MUSTAFA TORUN

(D) HÜSEYİN EYYÜPLER

26.03.2023

 15:00

Paşaköy Hasan Onalt Stadı

Mesarya SK


Detaylar

Yenicami AK

(H) KEREM ERAN

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) YUSUFCAN DÖNDER

(D) BURAK MANDIRALI

26.03.2023

 15:00

Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar TSK


Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova SK

(H) ZEKAİ TÖRE

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI

(D) ABDULLAH GENÇ

AKSA 1.Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

25.03.2023

 15:00

Karşıyaka Şengül Törehan Stadı

Miracle Karşıyaka ASK


Detaylar

Binatlı YSK

(H) HÜSEYİN ÖZKAN

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(Y) MERT AKSU

(D) KEREM ERAN

25.03.2023

 15:00

Dörtyol Adem Nural Stadı

Dörtyol SK


Detaylar

Yenierenköy TSK

(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(Y) YUSUFCAN DÖNDER

(D) FERHAT TUNA

25.03.2023

 15:00

Esentepe Erdal Barut Stadı

Esentepe KKSK


Detaylar

Pera L. Gençler Birliği SK

(H) MEHMET SEZENER

(Y) HAKAN GÖK

(Y) MUSTAFA TORUN

(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU

26.03.2023

 15:00

Güzelyurt Üner Berkalp Stadı

Baf Ülkü Yurdu


Detaylar

İncirli SK

(H) TURGAY MİSK

(Y) HÜLYA GÜNEY

(Y) ARİF MALEK

(D) HÜSEYİN ÖZKAN

26.03.2023

 15:00

Mormenekşe Cemal Balses Stadı

Mormenekşe GBSK


Detaylar

Yeniboğaziçi DSK

(H) UTKU HAMAMCIOĞLU

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(Y) ŞAHİN COŞKUN

(D) HAKAN ÜNAL

26.03.2023

 15:00

Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı

M. Hacıali Yılmazköy SK


Detaylar

Düzkaya KOSK

(H) SERHAN ŞİMŞEK

(Y) SERKAN ÖZDENKCİ

(Y) İRFAN ALICI

(D) EVREN KARADEMİR

26.03.2023

 15:00

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Girne Halk Evi


Detaylar

Lapta TBSK

(H) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) FERDİ GÜZEL

(D) FERHAT TUNA

26.03.2023

 15:00

Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova SK


Detaylar

Ünimar Maraş GSK

(H) OSMAN ÖZPAŞA

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) İBRAHİM KATMER

(D) OLGUN CANİK

AKSA A2 Süper Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

25.03.2023

 12:30

Göçmenköy Stadı

Çetinkaya TSK


Detaylar

Mağusa Türk Gücü

(H) ALİ YÖRÜK

(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER

(Y) NEHİR ATAKAN

25.03.2023

 12:30

Girne Pia Bella Sahası

Doğan Türk Birliği


Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK

(H) ABDULKADİR KARADAĞ

(Y) FURKAN TÜRK

(Y) CANBERK ÖZER

25.03.2023

 12:30

Balıkesir Stadı

Cihangir GSK


Detaylar

Türk Ocağı Limasol

(H) MEHMETCAN ERLİ

(Y) NEDİM EMRE AKAN

(Y) ERCAN DEMİR

26.03.2023

 12:30

Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası

Küçük Kaymaklı TSK


Detaylar

Gönyeli SK

(H) SERDAR GÜRPINAR

(Y) ÖZDE ÖZDEMİR

(Y) CEBRİYE KUŞÇU

26.03.2023

 12:30

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy İYSK


Detaylar

Hamitköy ŞHSK

(H) YALÇIN KABACIKLI

(Y) AHMET ATLAR

(Y) MAEDEH SOLTANİ

26.03.2023

 12:30

Paşaköy Hasan Onalt Stadı

Mesarya SK


Detaylar

Yenicami AK

(H) AHMET GENÇ

(Y) BARAN MARANGOZ

(Y) OSMAN KARAYAKA

26.03.2023

 12:30

Maraş Necip Halil Kartal Stadı

Yonpaş Dumlupınar TSK


Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova SK

(H) BERK BAĞRIKARA

(Y) HASAN BALDAN

(Y) ARDA ŞENGÜL

AKSA A2 1.Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

25.03.2023

 12:30

Karşıyaka Şengül Törehan Stadı

Miracle Karşıyaka ASK


Detaylar

Binatlı YSK

(H) ŞAHİN COŞKUN

(Y) CEBRİYE KUŞÇU

(Y) MAEDEH SOLTANİ

25.03.2023

 12:30

Dörtyol Adem Nural Stadı

Dörtyol SK


Detaylar

Yenierenköy TSK

(H) AHMET GENÇ

(Y) ÇAĞTAY GÖKSU

(Y) İBRAHİM OĞAN

25.03.2023

 12:30

Esentepe Erdal Barut Stadı

Esentepe KKSK


Detaylar

Pera L. Gençler Birliği SK

(H) ALİ EREN ORÇAN

(Y) BARAN MARANGOZ

(Y) ARDA ŞENGÜL

26.03.2023

 12:30

Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Sahası

Baf Ülkü Yurdu


Detaylar

İncirli SK

(H) EMİRHAN YILMAZ

(Y) GÜLBEN KÜÇÜK

(Y) İSLAM MANGI

26.03.2023

 12:30

Mormenekşe Cemal Balses Stadı

Mormenekşe GBSK


Detaylar

Yeniboğaziçi DSK

(H) ÖMER KÖSE

(Y) ALİ İŞLEK

(Y) ÇAĞTAY GÖKSU

26.03.2023

 12:30

Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı

M. Hacıali Yılmazköy SK


Detaylar

Düzkaya KOSK

(H) EMİR TURALI

(Y) MERVE ATEŞ

(Y) NEDİME SUNGUR

26.03.2023

 12:30

Girne Pia Bella Sahası

Girne Halk Evi


Detaylar

Lapta TBSK

(H) ALİ EREN ORÇAN

(Y) FURKAN TÜRK

(Y) CANBERK ÖZER

26.03.2023

 12:30

Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova SK


Detaylar

Ünimar Maraş GSK

(H) MÜFTAH BAYRAKTAR

(Y) ALİ CAN DEMİRTAŞ

(Y) BARIŞ ÇAKMAZ






Benzer Haberler

Mekke’deki hac ibadetinde can kaybı bini aştı

AA

Bilim insanları, bazı kişilerin neden coronavirüs olmadığını buldu

NTV

5’inci Polis Basketbol Turnuvası başladı

Voice Kıbrıs Haber

Mağusa’nın en güzel balkonu ve en güzel bahçesi seçildi

TAK

Şimşek’ten enflasyon açıklaması: “Gelecek yıl 10’lu seviyelere düşebilir”

NTV

CÖŞ’ten 2 ayrı eve operasyonda 8 tutuklu!

Voice Kıbrıs Haber