FeaturedSpor

AKSA Ligleri’nde 18.hafta programı belli oldu

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig, AKSA A2 Süper Lig ve AKSA A2 1.Lig’de 18.hafta programı belli oldu.

Program şöyle;

AKSA Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
09.02.2024
 18:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK

Detaylar

Pera L. Gençler Birliği SK
(H) ALİ ÖZER
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) ARİF MALEK
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
10.02.2024
 14:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK

Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) BURAK YİĞİT
(D) KEREM ERAN
10.02.2024
 14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
China Bazaar Gençlik Gücü TSK

Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) HAKAN GÖK
(Y) İBRAHİM KATMER
(D) FEHİM DAYI
10.02.2024
 14:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK

Detaylar

Yenicami AK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) ALİ ÖZER
10.02.2024
 14:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Doğan Türk Birliği

Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) TURGAY MİSK
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) MEHMETCAN ERLİ
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
10.02.2024
 14:00
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK

Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) BERK BAĞRIKARA
(D) ABDULLAH GENÇ
10.02.2024
 14:00
Cihangir Stadı
Cihangir GSK

Detaylar

Alsancak Yeşilova SK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(D) FERHAT TUNA
10.02.2024
 14:00
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı
Miracle Karşıyaka ASK

Detaylar

Mesarya SK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(D) BURAK MANDIRALI

AKSA 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
10.02.2024
 14:00
Gaziköy Şenol Stadı
Miracle Değirmenlik SK

Detaylar

Gönyeli SK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
(Y) SELİM KAYNARCA
(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU
10.02.2024
 14:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK

Detaylar

Yalova SK
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU
(Y) FERDİ GÜZEL
(Y) HASAN BALDAN
(D) MEHMET VOLKAN ÇELİK
11.02.2024
 14:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK

Detaylar

Esentepe KKSK
(H) FERHAT TUNA
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(D) EVREN KARADEMİR
11.02.2024
 14:00
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
M. Hacıali Yılmazköy SK

Detaylar

Girne Halk Evi
(H) BURAK MANDIRALI
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
11.02.2024
 14:00
Geçitkale Stadı
Geçitkale GSK

Detaylar

Lapta TBSK
(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) İRFAN ALICI
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
11.02.2024
 14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK

Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) KEREM ERAN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(D) İSMAİL ERCAN
11.02.2024
 14:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Ünimar Maraş GSK

Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) FEHİM DAYI
(Y) HALİL ATLAR
(Y) İBRAHİM KATMER
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
11.02.2024
 14:00
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK

Detaylar

Dem s Cons. Çanakkale TSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) HAKAN GÖK
(Y) BERK BAĞRIKARA
(D) HÜSEYİN ÖZKAN

AKSA A2 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
10.02.2024
 11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK

Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) ÇAĞTAY GÖKSU
(Y) YUNUS ÇAĞLAR
(Y) EYLEM YEŞİLIRMAK
10.02.2024
 11:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
China Bazaar Gençlik Gücü TSK

Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) BARAN MARANGOZ
(Y) NEHİR ATAKAN
(Y) İBRAHİM OĞAN
10.02.2024
 14:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK

Detaylar

Pera L. Gençler Birliği SK
(H) MERT AKSU
(Y) TALHA EMRE
(Y) IRMAK KURD
10.02.2024
 11:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK

Detaylar

Yenicami AK
(H) ARDA ŞENGÜL
(Y) NEŞE USTA
(Y) AYŞE LORD
10.02.2024
 11:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Doğan Türk Birliği

Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) EMİR TURALI
(Y) NEDİME SUNGUR
(Y) MERVE ATEŞ
10.02.2024
 11:30
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK

Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) EMİRHAN YILMAZ
(Y) TAMER ÇAKIR
(Y) GÜLBEN KÜÇÜK
10.02.2024
 11:30
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK

Detaylar

Alsancak Yeşilova SK
(H) MERT AKSU
(Y) VOLKAN İZMİRLİ
(Y) AHMET YENİLMEZ
10.02.2024
 11:30
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı
Miracle Karşıyaka ASK

Detaylar

Mesarya SK
(H) HAKTAN AFYON
(Y) AHMET IŞIK
(Y) YAĞMUR ÖZTÜRK

AKSA A2 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
10.02.2024
 11:30
Gaziköy Şenol Stadı
Miracle Değirmenlik SK

Detaylar

Gönyeli SK
(H) MERTCAN YAPRAK
(Y) MUHAMMAD KAHRİZİ
(Y) SİBEL YEŞİLIRMAK
10.02.2024
 11:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK

Detaylar

Yalova SK
(H) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
(Y) EYLÜL YILDIZ
(Y) ERSİN AKTAŞ
11.02.2024
 11:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK

Detaylar

Esentepe KKSK
(H) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
(Y) İBRAHİM OĞAN
(Y) NEŞE USTA
11.02.2024
 11:30
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
M. Hacıali Yılmazköy SK

Detaylar

Girne Halk Evi
(H) GÜNEŞ DEMİR
(Y) NEDİME SUNGUR
(Y) GÜLBEN KÜÇÜK
11.02.2024
 11:30
Geçitkale Stadı
Geçitkale GSK

Detaylar

Lapta TBSK
(H) YUSUF MENEKŞE
(Y) SİBEL YEŞİLIRMAK
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
11.02.2024
 11:30
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası
Binatlı YSK

Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) EMİRHAN YILMAZ
(Y) TAMER ÇAKIR
(Y) NEHİR ATAKAN
11.02.2024
 11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Ünimar Maraş GSK

Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) YALÇIN KABACIKLI
(Y) EYLEM YEŞİLIRMAK
(Y) AHMET YENİLMEZ
11.02.2024
 11:30
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK

Detaylar

Dem s Cons. Çanakkale TSK
(H) HAKTAN AFYON
(Y) KURTULUŞ SÖZMEN
(Y) İLAYDA ÖZHAN

Benzer Haberler

Kıbrıs’ta Yaşam (26 Kasım Pazar)

En son hava durumu tahminleri (15 Kasım 2023)

Voice Kıbrıs Haber

“Ailelere çocuklarını Türk okullarına göndermeleri çağrısı yapmak istiyorum”

Voice Kıbrıs Haber

Pozitif olan okul çalışanları ve öğrencilere ilişkin yeni karar

Voice Kıbrıs Haber

Galatasaray İstanbul Boğazı temalı 3. formasını tanıttı

Voice Kıbrıs Haber

‘Cumhurbaşkanlığı seçimiyle Kıbrıs sorununa son nokta konmalı’

Voice Kıbrıs Haber