Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig ve AKSA A2 Ligleri’nde 1.haftanın programı belli oldu.
Program şöyle;
AKSA Süper Lig
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
22.09.2022 19:00 |
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı | Türk Ocağı Limasol |
– Detaylar |
Mağusa Türk Gücü |
|
23.09.2022 19:00 |
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı | Yonpaş Dumlupınar TSK |
– Detaylar |
Cihangir GSK |
|
24.09.2022 16:30 |
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı | Miracle Değirmenlik SK |
– Detaylar |
Doğan Türk Birliği |
|
24.09.2022 16:30 |
Lefkoşa Atatürk Stadı | Göçmenköy İYSK |
– Detaylar |
Çetinkaya TSK |
|
25.09.2022 16:30 |
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı | Merit Alsancak Yeşilova SK |
– Detaylar |
Gönyeli SK |
|
25.09.2022 16:30 |
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı | Hamitköy ŞHSK |
– Detaylar |
Küçük Kaymaklı TSK |
|
25.09.2022 16:30 |
Paşaköy Hasan Onalt Stadı | Mesarya SK |
– Detaylar |
Lefke TSK |
|
26.09.2022 19:00 |
Lefkoşa Atatürk Stadı | Yenicami AK |
– Detaylar |
China Bazaar Gençlik Gücü TSK |
AKSA 1.Lig
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
23.09.2022 16:30 |
Esentepe Erdal Barut Stadı | Esentepe KKSK |
– Detaylar |
Girne Halk Evi |
|
24.09.2022 16:30 |
Dörtyol Adem Nural Stadı | Dörtyol SK |
– Detaylar |
Yalova SK |
|
24.09.2022 16:30 |
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı | M. Hacıali Yılmazköy SK |
– Detaylar |
Maraş GSK |
|
24.09.2022 16:30 |
İskele Cumhuriyet Stadı | Pera L. Gençler Birliği SK |
– Detaylar |
Yeniboğaziçi DSK |
|
25.09.2022 16:30 |
Mormenekşe Cemal Balses Stadı | Mormenekşe GBSK |
– Detaylar |
Düzkaya KOSK |
|
25.09.2022 16:30 |
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı | Miracle Karşıyaka ASK |
– Detaylar |
Baf Ülkü Yurdu |
|
25.09.2022 16:30 |
Yenierenköy Stadı | Yenierenköy TSK |
– Detaylar |
İncirli SK |
|
25.09.2022 16:30 |
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı | Binatlı YSK |
– Detaylar |
Lapta TBSK |
AKSA A2 Süper Lig
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
24.09.2022 14:00 |
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı | Miracle Değirmenlik SK |
– Detaylar |
Doğan Türk Birliği |
|
24.09.2022 14:00 |
Girne Pia Bella Sahası | Türk Ocağı Limasol |
– Detaylar |
Mağusa Türk Gücü |
|
24.09.2022 14:00 |
Göçmenköy Stadı | Göçmenköy İYSK |
– Detaylar |
Çetinkaya TSK |
|
24.09.2022 14:00 |
Maraş Necip Halil Kartal Stadı | Yonpaş Dumlupınar TSK |
– Detaylar |
Cihangir GSK |
|
25.09.2022 14:00 |
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı | Merit Alsancak Yeşilova SK |
– Detaylar |
Gönyeli SK |
|
25.09.2022 14:00 |
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası | Yenicami AK |
– Detaylar |
China Bazaar Gençlik Gücü TSK |
|
25.09.2022 14:00 |
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı | Hamitköy ŞHSK |
– Detaylar |
Küçük Kaymaklı TSK |
|
25.09.2022 14:00 |
Paşaköy Hasan Onalt Stadı | Mesarya SK |
– Detaylar |
Lefke TSK |
AKSA A2 1.Lig
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
24.09.2022 14:00 |
Esentepe Erdal Barut Stadı | Esentepe KKSK |
– Detaylar |
Girne Halk Evi |
|
24.09.2022 14:00 |
Dörtyol Adem Nural Stadı | Dörtyol SK |
– Detaylar |
Yalova SK |
|
24.09.2022 14:00 |
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı | M. Hacıali Yılmazköy SK |
– Detaylar |
Maraş GSK |
|
24.09.2022 14:00 |
İskele Cumhuriyet Stadı | Pera L. Gençler Birliği SK |
– Detaylar |
Yeniboğaziçi DSK |
|
25.09.2022 14:00 |
Mormenekşe Cemal Balses Stadı | Mormenekşe GBSK |
– Detaylar |
Düzkaya KOSK |
|
25.09.2022 14:00 |
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı | Miracle Karşıyaka ASK |
– Detaylar |
Baf Ülkü Yurdu |
|
25.09.2022 14:00 |
Yenierenköy Stadı | Yenierenköy TSK |
– Detaylar |
İncirli SK |
|
25.09.2022 14:00 |
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası | Binatlı YSK |
– Detaylar |
Lapta TBSK |