AKSA Ligleri'nde 1. hafta programı belli oldu - Voice Kıbrıs Haber
Spor

AKSA Ligleri’nde 1. hafta programı belli oldu

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig ve AKSA A2 Ligleri’nde 1.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;

AKSA Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.09.2022
 19:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol

Detaylar

Mağusa Türk Gücü
23.09.2022
 19:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK

Detaylar

Cihangir GSK
24.09.2022
 16:30
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı
Miracle Değirmenlik SK

Detaylar

Doğan Türk Birliği
24.09.2022
 16:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Göçmenköy İYSK

Detaylar

Çetinkaya TSK
25.09.2022
 16:30
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Merit Alsancak Yeşilova SK

Detaylar

Gönyeli SK
25.09.2022
 16:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK

Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
25.09.2022
 16:30
Paşaköy Hasan Onalt Stadı
Mesarya SK

Detaylar

Lefke TSK
26.09.2022
 19:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK

Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK

AKSA 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.09.2022
 16:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK

Detaylar

Girne Halk Evi
24.09.2022
 16:30
Dörtyol Adem Nural Stadı
Dörtyol SK

Detaylar

Yalova SK
24.09.2022
 16:30
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
M. Hacıali Yılmazköy SK

Detaylar

Maraş GSK
24.09.2022
 16:30
İskele Cumhuriyet Stadı
Pera L. Gençler Birliği SK

Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
25.09.2022
 16:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK

Detaylar

Düzkaya KOSK
25.09.2022
 16:30
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı
Miracle Karşıyaka ASK

Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
25.09.2022
 16:30
Yenierenköy Stadı
Yenierenköy TSK

Detaylar

İncirli SK
25.09.2022
 16:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK

Detaylar

Lapta TBSK

AKSA A2 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
24.09.2022
 14:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı
Miracle Değirmenlik SK

Detaylar

Doğan Türk Birliği
24.09.2022
 14:00
Girne Pia Bella Sahası
Türk Ocağı Limasol

Detaylar

Mağusa Türk Gücü
24.09.2022
 14:00
Göçmenköy Stadı
Göçmenköy İYSK

Detaylar

Çetinkaya TSK
24.09.2022
 14:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK

Detaylar

Cihangir GSK
25.09.2022
 14:00
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Merit Alsancak Yeşilova SK

Detaylar

Gönyeli SK
25.09.2022
 14:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Yenicami AK

Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
25.09.2022
 14:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK

Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
25.09.2022
 14:00
Paşaköy Hasan Onalt Stadı
Mesarya SK

Detaylar

Lefke TSK

AKSA A2 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
24.09.2022
 14:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK

Detaylar

Girne Halk Evi
24.09.2022
 14:00
Dörtyol Adem Nural Stadı
Dörtyol SK

Detaylar

Yalova SK
24.09.2022
 14:00
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
M. Hacıali Yılmazköy SK

Detaylar

Maraş GSK
24.09.2022
 14:00
İskele Cumhuriyet Stadı
Pera L. Gençler Birliği SK

Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
25.09.2022
 14:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK

Detaylar

Düzkaya KOSK
25.09.2022
 14:00
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı
Miracle Karşıyaka ASK

Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
25.09.2022
 14:00
Yenierenköy Stadı
Yenierenköy TSK

Detaylar

İncirli SK
25.09.2022
 14:00
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası
Binatlı YSK

Detaylar

Lapta TBSK

Benzer Haberler

Başa dön tuşu