FeaturedKIBRIS

Yenierenköy İlköğretim Okulu “Sosyal farkındalık ve Motivasyon” gezisi gerçekleştirdi


Yenierenköy İlköğretim Okulu, birinci ve ikinci sınıf öğrencileri “Sosyal farkındalık ve Motivasyon” gezisi gerçekleştirdi.

İlkokul birinci ve ikinci sınıf öğrencileri Senmar Market sponsorluğunda gerçekleştirilen geziye sabahın erken saatlerinde başladılar. Yaklaşık 50 kişiden oluşan öğrenci grubu ve öğretmenleri, Mağusa’ya gittiler. Sinema izleme keyfi yaşayan çocuklar, Rafadan Tayfa (Galaktik Tayfa) filmini izlediler. Sinemada film izleme deneyimini yaşayan çocuklar film izlerken eğlenceli dakikalar yaşadılar.

Sinema sonrası hep birlikte öğle yemeği yedikten sonra ise oyun alanında eğlenceli dakikalar yaşadılar. Karne tatili öncesi öğrenciler sosyal farkındalık ve motivasyon hediyesi olarak düzenlenen gezi ile ilgili öğretmenlerine mutluluklarını dile getirip, teşekkür ettiler.

Senmar Süpermarket müdürü Toga Yurddaş, “Ulu Önder Atatürk’ün ‘Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir.’ sözüne yürekten inanıyor ve bölgemiz gençleri, çocukları için elimizden gelen tüm sorumluluğu yerine getirmeye çalışıyoruz. Yenierenköy İlköğretim Okulu, birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinin düzenlediği gezide yeni deneyimler yaşamaları ve yeni bilgiler edinmelerine aracılık yaptığımız için mutluluk duyuyoruz” dedi.Benzer Haberler

2024 yılında 7 bin 312 sürücü cep telefonu kullandığı için rapor edildi

Voice Kıbrıs Haber

Kendisine emanet edilen bilgisayarı çalan şahıs tutuklandı

Voice Kıbrıs Haber

Beyarmudu’nda bir evin garajında bulunan araç yandı

Voice Kıbrıs Haber

Kafeye ait eşyaları kasten hasara uğratan şahıs suçüstü tutuklandı

Voice Kıbrıs Haber

KKTC’de turist olarak bulunan şahıs 2 haftadır kayıp!

Voice Kıbrıs Haber

Mağusa ve Sütlüce’de ani ölüm!

Voice Kıbrıs Haber