Ülkemizi Ukrayna'da temsil ettiler - Voice Kıbrıs Haber
FeaturedKIBRIS

Ülkemizi Ukrayna’da temsil ettilerÜlkemizi Ukrayna’da temsil eden Sergen Özbay Dans Okulu, iki günde kazandığı 10 birincilikle ülkemizi gururlandırdı. Ukrayna’daki “Cup Viennese Waltz” yarışmasına katılan ve kazandığı birinciliklerle yarışmaya damgasını vuran Sergen Özbay Dans Okulu, yarışmanın birinci gününde 6 ikinci gününde ise 4 birincilik elde etti.

Sergen Özbay sosyal medya hesabı üzerinden ise destekçilerine teşekkür etti: “Bu yolda başarılı olmamızı sağlayan basta KKTC Cumhurbaşkanımız Sayın Mustafa Akıncı’ya ve Türkiye Federasyon Baskanı Sayın Muharrem Aydoğan’a teşekür ederiz. Yine bu yolda çalışmalarımızı sürdürdügümüz Elit Fitness Kulübu hocalarımız Ilhan Terzioğlu ve Güler Terzioğlu’na teşekkür ederiz. Ve ayrıca Sayın Süleyman Kibca’ya bize çalışma imkanı sağladığı için çok teşekkür ederim. Teknosis Genel Direktörü Teknosis Oğuz Uncu’ya çocuklarımızın takım olarak eşofmanlarının yapımını saüladığı için teşekkür ederim. Bu yolda bize inanıp her zaman her daim yanımda olan velilerime çok teşekkür ederim.

Ve bu yolda emeği çok büyükk olan hocalarım Bülent Apel, Tuğçe Volkan Ergezen, yardımcı antronerlerimiz Açelya Babili, Anıl Gülbeş, Sevgi Özfaltaylıer herzaman her konuda maddi manevi yanımda olan aileme çok teşekkür ederim,Turgay Sibel Özbay, Salih Özbay, Şevki Rahme Özbay”

Kazanılan birincilikler şu şekilde:
Sergen Özbay Latin 5 Dance solo birincilik
Anıl Gülbeş solo samba birincilik
Sevgi Özaltaylıer Solo cha cha cha birincilik
Açelya Babili Solo jive birincilik

Benzer Haberler

Başa dön tuşu