FeaturedKIBRIS

“Stelios İki Toplumlu Ticari İşbirliği Ödülleri 2023” kazananları ödüllendirildi

Küresel Easy Group yaratıcısı ve sahibi Sir Stelios Haji-Ioannou bu yıl 13. kez düzenlenen  “Stelios İki Toplumlu İşbirliği Ödülleri 2023’’te öne çıkan isimleri aşağıda açıklanan 10 iki toplumlu ekibe (10 Kıbrıslı Rum ve 10 Kıbrıslı Türk iş insanı) her ekip üyesine 10.000 € nakit ödül verdi.

Dün çevrimiçi olarak, Zoom platformunda gerçekleştirilen ödül töreninde, Sir Stelios Haji-Ioannou, kazanan on takımın duyurusunu yapıp onları tebrik etti. Ödül kazanan tüm iş insanları, kanaat önderleri ve medya temsilcileri online törene davet edildi.

46 Kıbrıslı Rum ve Kıbrıslı Türk’ten oluşan takımlar (toplam 92 katılımcı) “Stelios İki Toplumlu Ticari İşbirliği Ödülleri 2023″e katılmak için ortak başvuruda bulundu. Bu yıl, Sir Stelios Haji-Ioannou en başarılı işbirliği yapan 10 takıma, 200.000 Euro nakit para ödülü verdi. 2009 yılından bu yana Stelios Vakfı tarafından verilen ödüllerin toplam değerinin bu yıl verilen 200 bin euro da dahil şu anda 4.190.000 Euro’ya ulaştığı bilgisi verildi.

“Stelios İki Toplumlu Ticari İşbirliği Ödülleri’’ ‘nin en önemli hedefinin Kıbrıslı Rum ve Kıbrıslı Türkler arasındaki iş faaliyetlerini teşvik etmeye katkıda bulunmak ve adada kalıcı barışı pekiştirmek olduğu açıklandı.

Kazananları ve katılımcıları tebrik eden Sir Stelios Haji-Ioannou ’’Çok mutluyum çünkü adadaki olumsuz iklime rağmen 92 başvuru aldık, bu mevcut durum göz önüne alındığında, bu rakam çok tatmin edici bir sayı.” dedi


Benzer Haberler

New minimum wage determined at 8 thousand 600 TL

Voice Kıbrıs Haber

Sterlin ve Euro’da son rakamlar (4 Aralık 2019 döviz kurları)

Voice Kıbrıs Haber

Besim “Uyuşturucu tespitlerine başlanması için cihaz bile alınmadı”

TAK

Çavuşoğlu: Burada bir çözüme mutlaka ulaşmalıyız

Kurultayda Tatar-Özgürgün yarışı

Kahvehanede aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi

Voice Kıbrıs Haber