FeaturedKIBRIS

Polisiye olaylar… Gönyeli’de patlayıcı bulundu!


Gönyeli’de, Lefkoşa Polis Müdürlüğüne bağlı CÖŞ ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucu, M.Y.’nin (E-22) kullanımındaki aracında ve kalmakta olduğu ikametgahta yapılan aramalarda, tasarrufunda kanunsuz patlayıcı madde sınıfına giren toplam 282 adet patlangaç tespit edilerek emare olarak alındı. Bahse konu şahıs tutuklanırken, soruşturma devam ediyor.

-Lefkoşa’da işletme kapatma saatine uymamak

Lefkoşa’da bugün 03.15-03.35 saatleri arasında gerçekleştirilen asayiş ve trafik denetimleri kapsamında, Polis ekipleri tarafından işyerlerine yönelik yapılan denetimlerde, toplam 3 işyerinin işletme kapatma saatine uymayarak faaliyette oldukları tespit edildi. Bahse konu işyeri işletmecileri aleyhinde yasal işlem başlatılırken, soruşturma devam ediyor.

-İskele’de izinsiz alkollü satış

İskele’de bugün sabah saatlerinde gerçekleştirilen asayiş ve trafik denetimleri kapsamında, Bafra’da Polis ekipleri tarafından bir işyerinde yapılan kontrolde, işletmenin yetkili makamdan alınmış geçerli alkollü içki satış ruhsatı olmadığı halde muhtelif markalardaki alkollü içkiyi tasarruf edip satışa sunduğu tespit edildi. Bahse konu işyeri işletmecisi aleyhinde yasal işlem başlatılırken, soruşturma devam ediyor.

-İskele’de tecavüz-i alet taşımak

İskele’de bu sabah gerçekleştirilen asayiş ve trafik denetimleri kapsamında, Polis ekipleri tarafından kontrol maksatlı durdurulan L.O.’nun (E-43) kullanımındaki araçta yapılan kontrolde, tasarrufundaki tecavüz-i alet olan bir adet nacak ve çapayı taşıdığı tespit edilerek emare olarak alındı. Bahse konu şahıs tutuklanırken, soruşturma devam ediyor.

-KKTC’de izinsiz ikamet etmek

Ülke genelinde Polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetim ve kontroller sonucunda, ülkede yasal statüsü olmadığı halde ikamet izinsiz olarak ikamet ettiği tespit edilen toplam 16 kişi tutuklanarak aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı. Soruşturma devam ediyor.


Benzer Haberler

Kıb-Tek, dolandırıcılık maksatlı kurulan sitelerle ilgili halkı uyardı

Voice Kıbrıs Haber

Denizde cansız bedeni bulunan şahsın kimliği belirlendi

Voice Kıbrıs Haber

Taşkent Doğa Parkı’ndan Kıbrıs için önemli keşif!

Voice Kıbrıs Haber

Mehmet Dursun için başlatılan kampanya devam ediyor: Hedefe yüzde 45 ulaşıldı

Voice Kıbrıs Haber

Bitcoin’de sert yükseliş

NTV

Sterlin ve Euro’da son rakamlar! (15 Temmuz 2024 döviz kurları)

Voice Kıbrıs Haber