Operasyon sonucu 3 kişi tutuklandı! - Voice Kıbrıs Haber
FeaturedKIBRIS

Operasyon sonucu 3 kişi tutuklandı!

Gazimağusa’da Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri dün saat 15.30 soraşaromda “Çıkmaz Sokak Operasyonu” gerçekleştirdi.

Polisten yapılan açıklamaya göre, gerçekleştirilen operasyon kapsamında; 25 yaşındaki şahsın kullanımındaki araçta ve kalmakta olduğu ikametgahta yapılan aramada; yaklaşık 1 kilo 10 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, yaklaşık 30 gram ağırlığında kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 1 adet hassas terazi ve uyuşturucu madde satışından elde edildiğine inanılan 9650 TL, 50 Sterlin, 950 Dolar ve 18.290 Euro nakit para bulundu.

Olayla bağlantısı olduğu tespit edilen 25 yaşındaki başka bir şahsın kullanımındaki araçta yapılan aramada ise yaklaşık 15 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı.

Bahse konu şahıslar ve mesele ile bağlantısı olduğuna inanılan 24 yaşındaki şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam ediyor.Benzer Haberler

Başa dön tuşu