Northernland Kıbrıs Kupası'nda 1.tur programı belli oldu - Voice Kıbrıs Haber
Spor

Northernland Kıbrıs Kupası’nda 1.tur programı belli oldu



Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen Northernland Kıbrıs Kupası’nda 1.tur programı belli oldu.

Program şöyle;

Northernland Kıbrıs Kupası

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

21.01.2023

 13:00

Lefkoşa Atatürk Stadı

Çetinkaya TSK


Detaylar

Pera L. Gençler Birliği SK

(H) OSMAN ÖZPAŞA

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) HALİL ATLAR

(D) MEHMET SEZENER

21.01.2023

 13:00

Küçük Kaymaklı Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Küçük Kaymaklı TSK


Detaylar

Esentepe KKSK

(H) TURGAY MİSK

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

(D) HAKAN ÜNAL

21.01.2023

 13:00

Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya KOSK


Detaylar

Gönyeli SK

(H) EVREN KARADEMİR

(Y) HAKAN GÖK

(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK

(D) ABDULLAH GENÇ

21.01.2023

 13:00

Dörtyol Adem Nural Stadı

Dörtyol SK


Detaylar

Doğan Türk Birliği

(H) ALİ ÖZER

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(Y) SERKAN ÖZDENKCİ

(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU

21.01.2023

 13:00

Karşıyaka Şengül Törehan Stadı

Miracle Karşıyaka ASK


Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK

(H) KEREM ERAN

(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI

(Y) AHMET GENÇ

(D) HÜSEYİN EYYÜPLER

21.01.2023

 13:00

Güzelyurt Üner Berkalp Stadı

Binatlı YSK


Detaylar

Cihangir GSK

(H) SERHAN ŞİMŞEK

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(Y) FERDİ GÜZEL

(D) İSMAİL ERCAN

21.01.2023

 13:00

Gönyeli Stadı

Yalova SK


Detaylar

Mesarya SK

(H) MUSTAFA ÖZTUGAY

(Y) MURAT İZCİ

(Y) RÜYA SAKALLI

(D) UTKU HAMAMCIOĞLU

21.01.2023

 13:00

Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı

Yeniboğaziçi DSK


Detaylar

Yenicami AK

(H) FEHİM DAYI

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) SERDAR GÜRPINAR

(D) ZEKAİ TÖRE

22.01.2023

 13:00

Lefkoşa Atatürk Stadı

Göçmenköy İYSK


Detaylar

Yenierenköy TSK

(H) İSMAİL ERCAN

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(Y) SERDAR GÜRPINAR

(D) FEHİM DAYI

22.01.2023

 13:00

Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy ŞHSK


Detaylar

Lapta TBSK

(H) ZEKAİ TÖRE

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(Y) YUSUF ATLAR

(D) EVREN KARADEMİR

22.01.2023

 13:00

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı Limasol


Detaylar

İncirli SK

(H) HÜSEYİN ÖZKAN

(Y) HAKAN GÖK

(Y) İBRAHİM KATMER

(D) TURGAY MİSK

22.01.2023

 13:00

Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar TSK


Detaylar

Girne Halk Evi

(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

(D) ALİ ÖZER

22.01.2023

 13:00

Lefke 16 Ağustos Stadı

Lefke TSK


Detaylar

Baf Ülkü Yurdu

(H) UTKU HAMAMCIOĞLU

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(Y) RIDVAN ÇETİNKAYA

(D) MUSTAFA ÖZTUGAY

22.01.2023

 13:00

Mormenekşe Cemal Balses Stadı

Mormenekşe GBSK


Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova SK

(H) MEHMET SEZENER

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) YUSUFCAN DÖNDER

(D) SERHAN ŞİMŞEK

22.01.2023

 13:00

Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı

M. Hacıali Yılmazköy SK


Detaylar

Mağusa Türk Gücü

(H) HÜSEYİN EYYÜPLER

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) RÜYA SAKALLI

(D) BERK BAĞRIKARA

Benzer Haberler

Başa dön tuşu