FeaturedKIBRIS

Müzikten rahatsız olan 82 yaşındaki kişi ateş açtı, dört kişi yaralandı!


Baf bölgesinde, evinin yanındaki eğlence merkezinden duyulan müzikten rahatsız olan 82 yaşındaki kişinin, av tüfeğiyle havaya açtığı ateş sonucu 4 kişinin hafif yaralandığı belirtildi.

Fileleftheros gazetesi, bahse konu 82 yaşındaki kişinin, ilerleyen saate karşın evinin yanındaki eğlence merkezinden yüksek müzik sesinin duyulması üzerine polise haber verdiğini, polisin olay yerine geldiğini, eğlence merkezi sahibine şikâyeti ilettikten sonra da ayrıldığını yazdı.

Polisin ayrılmasının ardından müzik sesinin kesilmemesi gerekçesiyle 82 yaşındaki kişinin, av tüfeğiyle havaya ateş açtığını yazan gazete ateş sonucu eğlence merkezinde bulunan 4 kişinin hafif şekilde yaralandığını ve hastaneye kaldırıldığını belirtti.

Habere göre polis, cinayete teşebbüs suçundan 82 yaşındaki kişiyi tutukladı.

Fileleftheros gazetesi bir başka haberinde ise 7 Mayıs’ta gerçekleştirilen bıçaklı soygun olayı nedeniyle 27 yaşındaki kişiyi tutukladığını yazdı.

Habere göre 31 yaşındaki kadın, polise giderek evine giren bir kişinin bıçak tehdidi ile evde bulunan az miktardaki parayı çaldığı şikâyetinde bulunması üzerine araştırma başlatan polis, 27 yaşındaki şahsı tutukladı.

 


Benzer Haberler

Akdeniz’de deprem oldu!

AA

Near East Bank temsilcisi “Türkiye’de ve Dünyada Son Ekonomik Gelişmeler Sempozyumu”na katıldı

Voice Kıbrıs Haber

Yaklaşık 15 yıldır bekleyen yasa tasarısı yarın Meclis’te görüşülerek oylanacak

TAK

25 yaşındaki genç hayatını kaybetti!

Voice Kıbrıs Haber

Aracında ve evinde patlayıcı tespit edildi!

Voice Kıbrıs Haber

Polis “Mesele ciddi bir mesele, alınacak ifadeler ve izlenmesi gereken kamera görüntüleri var”

Voice Kıbrıs Haber