FeaturedKIBRIS

Lefkoşa ve İskele’de asayiş ve trafik denetimleri yapıldı


Lefkoşa ve İskele Polis Müdürlükleri’nin sorumluluk sahaları içerisinde, 2-3 Mayıs 23.00 – 02.00 saatleri arası eş zamanlı asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirildi.

Lefkoşa’daki denetimler kapsamında, eğlence mekânları, alkollü içki satışı yapılan yerler, gece kulüpleri ve kahvehaneler kontrol edildi.

Kumarhanelerde gerçekleştirilen denetimlerde, kumarhaneye girmesi ve bulunması yasak 33 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidildi.

Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucu, toplam 385 araç sürücüsü kontrol edildi;  137 araç sürücüsü çeşitli trafik suçlarından rapor edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatılırken, 14 araç trafikten men edildi ve 1 sürücü tutuklandı.

-İskele

İskele’de ise gerçekleştirilen denetimler kapsamında, eğlence mekanları ve halkın yoğun olarak bulunduğu yerler kontrol edildi; ikamet izinsiz 5 kişi tutuklandı.

Kumarhanelerde gerçekleştirilen denetimlerde ise, kumarhaneye girmesi ve bulunması yasak 5 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidildi.

Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucu, toplam 812 araç sürücüsü kontrol edildi; 91 araç sürücüsü çeşitli trafik suçlarından rapor edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatılırken, 1 araç trafikten men edildi ve 1 sürücü tutuklandı.Benzer Haberler

Yusuf Can Pehlivan’ın ölüm sebebi araştırılıyor

Voice Kıbrıs Haber

“Üreticiler ile hükümetin diyalog sürecini başlatması toplumsal bir beklenti”

Voice Kıbrıs Haber

Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi perakende usulü ile satış yapacak

Voice Kıbrıs Haber

Yunanistan’da, karides konteynerlerinde uyuşturucu kaçakçılığı yapan çeteyi çökertti

Voice Kıbrıs Haber

KSTU soruşturması: Okul direktörünün davası ertelendi

TAK

Güney Kıbrıs’ın en yüksek gökdeleni Limasol’da yapılıyor

Voice Kıbrıs Haber