Karaoğlanoğlu Antis Deniz Festivali yarın başlıyor - Voice Kıbrıs Haber
FeaturedKIBRISKültür Sanat

Karaoğlanoğlu Antis Deniz Festivali yarın başlıyor

“Karaoğlanoğlu Antis Deniz Festivali” yarın başlıyor. Girne Arkın Group Fest 23 kapsamında gerçekleşecek olan festival , dört gün sürecek.
Yarın başlayacak etkinlik takvimine göre, açılış günü tam gün plaj futbolu müsabakaları, saat 19.00’da ise “Girne Belediyesi 1. Sualtı Görüntü Avcılığı Yarışması” ödül töreni yapılacak. 20.30’da ise adanın sevilen Reggae gruplarından “The Healers” sahne alacak.
29 Eylül Cuma günü yine tam gün sürecek plaj futbolu müsabakalarının yanı sıra 1. Yelken Yarışının ilk etabı yapılacak. 19.00’da açılış seremonisinin gerçekleşeceği etkinlikler, DJ Boysan’ın performansı ile saat 22.00’ye kadar devam edecek “Sun Set Party” ile tamamlanacak.
30 Eylül Cumartesi günü ise tam gün plaj tenisi müsabakaları devam ederken, gece saat 20.30’da “Blue Tears Band” konseri ile son bulacak.
Festivalin son günü olan 1 Ekim Pazar günü ise sabahın erken saatlerinde (05.30) başlayacak “Palamut/Mineri Akanamatu Balık Yarışması” başlayacak. Yine tam gün plaj tenisi müsabakalarının yer alacağı program, saat 15.00’te balık yarışmasının ödül töreni, 18.00’de ise spor müsabakaları ödül töreni ile devam edecek.
Müsabakalarla ilgili etkinliklerin devam ettiği esnada saat 16.00 – 22.00 arasında ise “Al Etciğini da Gel” mangal partisi devam edecek, 19.00 – 21.00 arasında ise “Grup Otantik”in Kıbrıs havaları konseri yapılacak.Benzer Haberler

Başa dön tuşu