FeaturedKIBRIS

Girne-Değirmenlik Anayolu ve Gemikonağı’nda kaza!


Girne-Değirmenlik Anayolu ve Gemikonağı’nda gerçekleşen trafik kazalarında 1 kişi yaralandı, 1 araç sürücüsü ise tutuklandı.

Polisin konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:

17.05.2024 tarihinde, saat 17:00 sıralarında, Girne-Değirmenlik Anayolu üzerinde, Mehmet DEMİROĞULLARI (E-38) yönetimindeki PP 048 plakalı kamyon araç ile Değirmenlik istikametine doğru seyrettiği sırada Erkan Lastik Servisi önlerine geldiğinde, dikkatsizliği sonucu  o esnada önünde aynı istikamete doğru seyreden ve sağa dönmek için sinyal verip yavaşlayan Ali Erman YALÇINKAYA (E-39) yönetimindeki UH 325 plakalı salon aracın arka kısmına çarpmıştır. Çarpmanın etkisiyle sağa doğru savrulan UH 325 plakalı araç, karşı istikametten 100 miligram alkollü içki tesiri altında gelmekte olan Kemal UYGUN (E-51) yönetimindeki SF 746 plakalı salon aracın sağ yan kısmına da çarpmıştır. Kaza sonucu yaralanan UH 325 plakalı araç sürücüsü Ali Erman YALÇINKAYA, kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde, yapılan tedavisinin ardından taburcu olmuştur. Soruşturma devam etmektedir.

18.05.2024 tarihinde, saat 04:00 sıralarında, Gemikonağı’nda Salahi Mehmet Sokak üzerinde, Hüseyin ÇINAR(E-29) 179 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki MP 531 plakalı salon araç ile güney istikametine doğru seyrettiği sırada, dikkatsizliği sonucu yolun solundan çıkmış ve kaldırım üzerinde bulunan aydınlatma direğine çarpmıştır. Kaza sonucu yaralanan olmadı. Araç sürücüsü tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.


Benzer Haberler

Lefkoşa’da ölümlü kaza… Çelik Altıner hayatını kaybetti!

Voice Kıbrıs Haber

Akdeniz’de deprem oldu!

AA

Near East Bank temsilcisi “Türkiye’de ve Dünyada Son Ekonomik Gelişmeler Sempozyumu”na katıldı

Voice Kıbrıs Haber

Yaklaşık 15 yıldır bekleyen yasa tasarısı yarın Meclis’te görüşülerek oylanacak

TAK

25 yaşındaki genç hayatını kaybetti!

Voice Kıbrıs Haber

Aracında ve evinde patlayıcı tespit edildi!

Voice Kıbrıs Haber