“Girmediğimiz köy çalmadığımız kapı kalmayacak” - Voice Kıbrıs Haber
FeaturedKIBRIS

“Girmediğimiz köy çalmadığımız kapı kalmayacak”

Yeniden Doğuş Partisi (YDP) milletvekili adayı Figen Yaman Lesinger köy ziyaretleri çerçevesinde Tatlısu köyünü ziyaret etti.

Figen Yaman Lesinger, “Girmediğimiz köy çalmadığımız kapı kalmayacak” dedi.

Tatlısu’da konuşan Lesinger, Tatlısu ziyaretinin YDP için oldukça önemli olduğunu, kendisi için ise zamanın çoğunu burada geçiren biri olarak ayrı bir öneme sahip olduğunu belirtti…

Sizlerin de bildiği gibi, 25 Haziran tarihinde bir ara seçim gerçekleştirmiş olacağız.

25 Haziran’da gerçekleşecek olan bu Ara Seçimde tek kadın milletvekili adayı olarak, partimiz Yeniden Doğuş Partisi adına bu yarışta yer almaktan gurur duyduğumu öncelikle belirtmek isterim.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni, bölgesel gelişmişlik farklarının azaldığı, refahın ülke sathına daha dengeli yayıldığı, ekonomik ve sosyal bütünleşmenin güçlendiği bir ülke haline getirmeyi hedefleyen partimle beraber bu kutlu yolda yürümeyi kendime görev edindim.

Partimiz, insanlık onuruna yaraşır şekilde hizmet etmeyi, bu uğurda politikalar geliştirmeyi, eşitliği, istikrarı, adaleti, çağdaşlığı hayati bir mesele olarak ele almaktadır.

Siyasete duyulan güvenin iyice azaldığı bir ortamda sahip olduğumuz enerjiyi kimseye fayda sağlamayan kısır iç çekişmelere değil, yarım asırlık bir geçmişi olan Cumhuriyetimize, Devletimize yeni bir vizyon kazandırmak için doğru hedeflere yönlendirmek adına bende partim ile beraber mücadelemi vererek elimden geleni yapacağım dedi.Benzer Haberler

Başa dön tuşu