Futbolda 9'uncu hafta yarın başlıyor - Voice Kıbrıs Haber
FeaturedSpor

Futbolda 9’uncu hafta yarın başlıyor



Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig ve AKSA A2 Ligleri’nde 9.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;

AKSA Süper Lig
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
18.11.2022
 19:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK

Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) İBRAHİM KATMER
(D) ZEKAİ TÖRE
19.11.2022
 14:30
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı
Miracle Değirmenlik SK

Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) ARİF MALEK
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
19.11.2022
 14:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol

Detaylar

Mesarya SK
(H) FERHAT TUNA
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) SERKAN ÖZDENKCİ
(D) HAKAN ÜNAL
19.11.2022
 14:30
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Mağusa Türk Gücü

Detaylar

Cihangir GSK
(H) FEHİM DAYI
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(D) SERHAN ŞİMŞEK
20.11.2022
 14:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Merit Alsancak Yeşilova SK

Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
20.11.2022
 14:30
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK

Detaylar

Lefke TSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(D) EVREN KARADEMİR
20.11.2022
 14:30
Küçük Kaymaklı Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK

Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(D) FEHİM DAYI
21.11.2022
 19:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
China Bazaar Gençlik Gücü TSK

Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) HALİL ATLAR
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) ABDULLAH GENÇ

AKSA 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
19.11.2022
 14:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK

Detaylar

Pera L. Gençler Birliği SK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ALİ EREN ORÇAN
(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU
19.11.2022
 14:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK

Detaylar

Binatlı YSK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) MURAT İZCİ
(Y) HALİL ATLAR
(D) OLGUN CANİK
19.11.2022
 14:30
Dörtyol Adem Nural Stadı
Dörtyol SK

Detaylar

M. Hacıali Yılmazköy SK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
19.11.2022
 14:30
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK

Detaylar

İncirli SK
(H) BURAK MANDIRALI
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
20.11.2022
 14:30
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı
Miracle Karşıyaka ASK

Detaylar

Yenierenköy TSK
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(D) ABDULLAH GENÇ
20.11.2022
 14:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Girne Halk Evi

Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) SERTAN ALKIN
(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU
20.11.2022
 14:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Baf Ülkü Yurdu

Detaylar

Lapta TBSK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) MEHMET SEZENER
20.11.2022
 14:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Ünimar Maraş GSK

Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) SERKAN ÖZDENKCİ
(D) OLGUN CANİK

AKSA A2 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
19.11.2022
 12:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı
Miracle Değirmenlik SK

Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) AHMET GENÇ
(Y) FERDİ GÜZEL
(Y) BURAK KURUOĞLU
19.11.2022
 12:00
Girne Pia Bella Sahası
Türk Ocağı Limasol

Detaylar

Mesarya SK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) BARAN MARANGOZ
(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
19.11.2022
 12:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Yenicami AK

Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) ABDULKADİR KARADAĞ
(Y) AHMET ATLAR
(Y) ARDA ŞENGÜL
19.11.2022
 12:00
Gazimağusa Canbulat Stadı
Mağusa Türk Gücü

Detaylar

Cihangir GSK
(H) MEHMETCAN ERLİ
(Y) HASAN BALDAN
(Y) MERT AKSU
20.11.2022
 12:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Merit Alsancak Yeşilova SK

Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) ERCAN DEMİR
(Y) CANBERK ÖZER
20.11.2022
 12:00
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK

Detaylar

Lefke TSK
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) YALÇIN KABACIKLI
(Y) AHMET ATLAR
20.11.2022
 12:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
China Bazaar Gençlik Gücü TSK

Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) MURAT İZCİ
(Y) ALİ EREN ORÇAN
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
20.11.2022
 12:00
Küçük Kaymaklı Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK

Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) ARİF MALEK
(Y) İRFAN ALICI
(Y) OGÜN ULAŞ

AKSA A2 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
19.11.2022
 12:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK

Detaylar

Pera L. Gençler Birliği SK
(H) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) OGÜN ULAŞ
(Y) ERCAN DEMİR
19.11.2022
 12:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK

Detaylar

Binatlı YSK
(H) RÜYA SAKALLI
(Y) ULAŞ İLBEYİ
(Y) BUSE BAĞRIKARA
19.11.2022
 12:00
Dörtyol Adem Nural Stadı
Dörtyol SK

Detaylar

M. Hacıali Yılmazköy SK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) İBRAHİM HALİL ŞAHİN
(Y) YUNUS TURAN SARAÇ
19.11.2022
 12:00
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK

Detaylar

İncirli SK
(H) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) FURKAN YILMAZ
(Y) NEHİR ATAKAN
20.11.2022
 12:00
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı
Miracle Karşıyaka ASK

Detaylar

Yenierenköy TSK
(H) SELİM KAYNARCA
(Y) NEDİME SUNGUR
(Y) MÜFTAH BAYRAKTAR
20.11.2022
 12:00
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi

Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) FERDİ GÜZEL
(Y) BARAN MARANGOZ
(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
20.11.2022
 12:00
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Sahası
Baf Ülkü Yurdu

Detaylar

Lapta TBSK
(H) EMİR TURALI
(Y) MEHMET REŞİT KURT
(Y) GÜLBEN KÜÇÜK
20.11.2022
 12:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Ünimar Maraş GSK

Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) İBRAHİM HALİL ŞAHİN
(Y) YUNUS TURAN SARAÇ

Benzer Haberler

Başa dön tuşu