FeaturedKIBRIS

Düşürülen cüzdanı çalan şahıs tutuklandı


Yeniboğaziçi’nde faaliyet gösteren bir kumarhanede düşürülen cüzdanı çalan şahıs tutuklandı. Diğer yandan Bafra’da bir kumarhanede oyun makinesi üzerinde unutulan cüzdanın alınması olayında zanlı olarak görülen 2 kişi tutuklandı.

Polisin konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:

14.05.2024 tarihinde, saat 06:00 sıralarında, Yeniboğaziçi’nde faaliyet gösteren bir kumarhane içerisinde, müşteri olarak bulunan bir şahıs tarafından tarafından yere düşürülen cüzdan içerisinde muhafaza edilen 450 Euro nakit para alınıp çalınmıştır. Olay Polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen S.D.(E-44) tespit edilerek tutuklanmış olup ayrıca, zanlının kumarhaneye girmesi ve bulunması yasak olduğu halde, kumarhene içerisinde bulunduğu da tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

17.05.2024 tarihinde, saat 01:30 sıralarında, Bafra’da faaliyet gösteren bir kumarhane içerisinde, müşteri olarak bulunan bir şahıs tarafından oyun makinesi üzerinde unutulan para cüzdanı ve içerisinde muhafaza edilen 800 Euro ile 200 ABD Doları nakit para alınıp çalınmıştır. Olay Polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen İ.Ü.(E-58) ve M.Ü.(K-58) tespit edilerek tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.


Benzer Haberler

Lefkoşa’da ölümlü kaza… Çelik Altıner hayatını kaybetti!

Voice Kıbrıs Haber

Akdeniz’de deprem oldu!

AA

Near East Bank temsilcisi “Türkiye’de ve Dünyada Son Ekonomik Gelişmeler Sempozyumu”na katıldı

Voice Kıbrıs Haber

Yaklaşık 15 yıldır bekleyen yasa tasarısı yarın Meclis’te görüşülerek oylanacak

TAK

25 yaşındaki genç hayatını kaybetti!

Voice Kıbrıs Haber

Aracında ve evinde patlayıcı tespit edildi!

Voice Kıbrıs Haber