Demirhan, Lefkoşa, Karaoğlanoğlu ve Mağusa'da hırsızlık! - Voice Kıbrıs Haber
FeaturedKIBRIS

Demirhan, Lefkoşa, Karaoğlanoğlu ve Mağusa’da hırsızlık!

Polis Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada dört ayrı hırsızlık olayında 5 kişinin tutuklandığı bildirildi.

Açıklamaya göre,

10.11.2022 tarihinde, saat 17:00 sıralarında, Demirhan’da faaliyet gösteren bir süpermarkete müşteri olarak giden bir şahsın, market içerisinde satışa sunulan 900.45 TL değerindeki pilli diş fırçalama cihazını alıp, kasada ödeme yapmadan market dışına çıkarmak suretiyle çaldığı tespit edilmiştir. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

01-06.11.2022 tarihleri arasında, Lefkoşa’da Surlariçi’nde faaliyet gösteren bir konfeksiyon mağazasında çalışan iki kişinin, iş yerinde satmış oldukları giyim ürünleri karşılığında müşterilerden tahsil ettikleri toplam 855 Euro nakit parayı, iş yeri kasasına koymayıp tasarruflarına geçirmek suretiyle çaldıkları tespit edilmiştir. Bahse konu şahıslar tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

10.11.2022 tarihinde, Karaoğlanoğlu’nda, bir kişinin, yere düşürülüp kaybedilen cep telefonu bulup alarak çaldığı tespit edildi. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

08.11.2022 tarihinde, Gazimağusa’da Kaliland Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir oto yıkama yeri içerisinden, bir şahsın araç yıkama ve vakum cihazlarını çaldıktan sonra, söz konusu cihazların kendisinin olduğunu beyan edip, Gazimağusa’da başka bir şahsa satmak suretiyle sahtekarlıkla 6000 TL parayı temin ettiği tespit edilmiştir. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu