"Bir araya geldiğimiz zaman, tüm bunların çok daha iyisini yapacağız" - Voice Kıbrıs Haber
FeaturedKIBRIS

“Bir araya geldiğimiz zaman, tüm bunların çok daha iyisini yapacağız”Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) başkan adayı Sıla Usar İncirli, KKTC Cimnastik Federasyonu’nu ziyaret etti.

CTP’den verilen bilgiye göre, Sıla Usar İncirli’ye CTP Belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti.

Ziyaret sırasında konuşan Sıla Usar İncirli, iş ve güç birliği yapmaya hazır olduklarının altını çizdi. KKTC Cimnastik Federasyonu Başkanı Hasan Sapsızoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu görüşmede, Sıla Usar İncirli çocuklarla da bir araya geldi. Cimnastik yapan çocukların Lefkoşa ile ilgili hayallerini dinleyen Usar İncirli, çocukların ve gençlerin spor yapacağı tesislerin eksikliğinden de söz etti.

Sıla Usar İncirli, Hasan Sapsızoğlu başkanlığındaki Cimnastik Federasyonu’nu başarılı işlerinden dolayı kutladı. Hasan Sapsızoğlu’nun var olanı daha ileriye taşımak için çalıştığını vurgulayan Usar İncirli, çalışmalarından dolayı federasyon yönetim kurulunu kutladı.

İş birliği ve güç birliği yapmanın önemine işaret eden Usar İncirli, “Birbirimize omuz vermeliyiz, el uzatmalıyız. Bizlerin yönetimindeki belediyede iş birliğini ve güç birliğini yapmaya hazırız” dedi. “Tek başımıza bazı şeyleri gerçekleştiremeyiz. Bir araya geldiğimiz zaman, tüm bunların çok daha iyisini yapacağız” diyen Usar İncirli, Lefkoşa ile ilgili projelerini de paylaştı.

Lefkoşa’nın alt yapı bakımından kötü olduğuna dikkat çeken Usar İncirli, toplu ulaşımın olmadığını ve sokakların da karanlık olduğunu kaydetti. Şehrin yeterince yeşil olmadığını ifade eden Usar İncirli, iklim krizine karşı çok kırılgan olunduğunu belirtti. İnsanların spor yapacağı ve kaliteli yaşam sürdürebileceği tesislerin eksikliğinden de söz eden Usar İncirli, kültür sanat faaliyetlerine de ayrı önem vereceklerini söyledi. Belediyenin gelirleriyle giderlerini mutlaka dengeleyeceklerini kaydeden Usar İncirli, “İşin uzmanlarıyla bu işi yapacağız” diye ekledi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu