FeaturedKIBRIS

Altınova, Karaağaç, Lefkoşa ve Girne’de hırsızlık!

Polisten alınan bilgilere göre, Altınova, Karaağaç, Lefkoşa ve Girne’de hırsızlık meseleleri olduğu bildirildi.

Altınova’da hayvan hırsızlığı yaptığı tespit edilen 3 kişi tutuklandı

Altınova’da, dün akşam Mustafa Dağbaşı’na ait ağıl içinden 3 kuzuyu çaldıkları esnada suçüstü tespit edilen 43, 41 ve 20 yaşındaki bir şahıs tutuklandı.

Karaağaç’ta hile ile para çalınması olayıyla bağlantılı bir kişi daha tutuklandı

Karaağaç’ta bir inşaat şirketinde çalışan ve şirket adına bir dairenin satışında başka bir şahsı aracı gösterip hile ile şirketten toplam 36.130 Stg parayı tasarrufuna geçirerek çaldığı tespit edilerek tutuklanan 30 yaşındaki şahsın ardından, mesele ile ilgili yürütülen ileri soruşturmada olayla bağlantısı olduğu tespit edilen 32 yaşındaki  şahıs da tutuklandı.

Olay 7 Temmuz 2022 tarihinde meydana gelmişti.

-Lefkoşa ve Girne’de meydana gelen hırsızlık olaylarında zanlı olarak görülen 3 kişi tutuklandı

Öte yandan, Ocak ve Şubat ayları içerisinde Lefkoşa ve Girne’de meydana gelen hırsızlık meseleleri ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada olaylarda zanlı olarak görülen 18 yaşındaki iki şahıs ve 16 yaşındaki bir şahıs tespit edilerek tutuklandı.

Yürütülen ileri soruşturmada bahse konu şahısların,  Lefkoşa’da faaliyet gösteren iki ayrı marketten toplam değerleri 7859,40 TL olan 2 şişe alkollü içki ile bir  bıçak, Girne’de faaliyet gösteren iki ayrı marketten de toplam değerleri 1834 TL olan üç şişe alkollü içkiyi çaldıkları ve söz konusu marketten çaldıkları bir şişe alkollü içkiyi Girne’de faaliyet gösteren başka bir markete 1.800 TL karşılığında sattıkları tespit edildi.

Bahse konu alkollü içkiyi, hırsızlık olduğunu bildikleri halde piyasa değeri altında satın alan market işletmecisi 37 yaşındaki bir şahıs ile market çalışanı 19 yaşındaki bir şahıs tespit edilerek tutuklandı.


Benzer Haberler

Halkların yakınlaşmasını sağlayacak adımları selamlarız!

Voice Kıbrıs Haber

Hukuk camiası yasta!

Voice Kıbrıs Haber

Aziz Karabulutoğlu hayatını kaybetti

Voice Kıbrıs Haber

“Gevşek federasyon başka, desantralize federasyon başka”

Voice Kıbrıs Haber

KTGB diksiyon kursları başlıyor

Girne’de ‘Barışa Kulaç Atıyoruz’ etkinliği yapılıyor

Voice Kıbrıs Haber