FeaturedKIBRISSpor

AKSA Ligleri’nde 5.hafta programı

AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig ve AKSA A2 Ligleri’nde 5.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;

AKSA Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
15.10.2021
 18:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK

Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) KEREM ERAN
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) ALİ AKÇINAR
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
16.10.2021
 16:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Girne Halk Evi

Detaylar

Lefke TSK
(H) FEHİM DAYI
(Y) HAKAN GÖK
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
16.10.2021
 16:00
Gazimağusa Canbulat Stadı
Mağusa Türk Gücü

Detaylar

Mesarya SK
(H) TURGAY MİSK
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) HAKAN ÜNAL
16.10.2021
 16:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK

Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) İSMAİL ERCAN
17.10.2021
 16:00
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK

Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) OLGUN CANİK
(D) ZEKAİ TÖRE
17.10.2021
 16:00
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Doğan Türk Birliği

Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova SK
(H) ALİ ÖZER
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) SERTAN ALKIN
(D) ÖMER DOĞRU
17.10.2021
 16:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK

Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
17.10.2021
 16:00
Cihangir Stadı
Cihangir GSK

Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU

AKSA 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
16.10.2021
 16:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK

Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) NECMİ BULUT
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) ÖMER DOĞRU
16.10.2021
 16:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı
Miracle Değirmenlik SK

Detaylar

Görneç KSK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) BERK BAĞRIKARA
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
16.10.2021
 16:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK

Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) YUSUF ATLAR
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
16.10.2021
 16:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Bostancı Bağcıl SK

Detaylar

Dörtyol SK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) İBRAHİM KATMER
(D) EMRE ÖZTAŞLI
17.10.2021
 16:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK

Detaylar

Çanakkale TSK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) NECMİ BULUT
(Y) ABDULLAH GENÇ
(D) KEREM ERAN
17.10.2021
 16:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Maraş GSK

Detaylar

Yalova SK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) ALİ AKÇINAR
(D) FEHİM DAYI
17.10.2021
 16:00
İncirli Hüseyin Altıncıoğlu Stadı
İncirli SK

Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) HAKAN GÖK
(Y) AHMET GENÇ
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
17.10.2021
 16:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK

Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) YUSUF BAKAR
(D) İSMAİL ERCAN

AKSA A2 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
16.10.2021
 13:30
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası
Binatlı YSK

Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) AHMET GENÇ
(Y) EMİR TURALI
(Y) FURKAN YILMAZ
16.10.2021
 13:30
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi

Detaylar

Lefke TSK
(H) MURAT İZCİ
(Y) FERDİ GÜZEL
(Y) AHMET ATLAR
16.10.2021
 13:30
Gazimağusa Canbulat Stadı
Mağusa Türk Gücü

Detaylar

Mesarya SK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) RÜYA SAKALLI
16.10.2021
 13:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK

Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) HALİL ATLAR
(Y) HASAN BALDAN
(Y) ŞAHİN COŞKUN
17.10.2021
 13:30
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK

Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
(Y) MÜFTAH BAYRAKTAR
17.10.2021
 13:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Doğan Türk Birliği

Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova SK
(H) CEMRE MALEK
(Y) HASAN BALDAN
(Y) İRFAN ALICI
17.10.2021
 13:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Yenicami AK

Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) OGÜN ULAŞ
17.10.2021
 13:30
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK

Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) ALİ EREN ORÇAN
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) MERT AKSU

AKSA A2 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
16.10.2021
 13:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK

Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) CEMRE MALEK
(Y) BURAK KURUOĞLU
16.10.2021
 13:30
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı
Miracle Değirmenlik SK

Detaylar

Görneç KSK
(H) MERT AKSU
(Y) ALİ EREN ORÇAN
(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
16.10.2021
 13:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK

Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) OGÜN ULAŞ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
16.10.2021
 13:30
Güzelyurt Sentetik Sahası
Bostancı Bağcıl SK

Detaylar

Dörtyol SK
(H) SELİM KAYNARCA
(Y) MÜFTAH BAYRAKTAR
(Y) NEHİR ATAKAN
17.10.2021
 13:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK

Detaylar

Çanakkale TSK
(H) ARİF MALEK
(Y) YALÇIN KABACIKLI
(Y) MEHMETCAN ERLİ
17.10.2021
 13:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Maraş GSK

Detaylar

Yalova SK
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) RÜYA SAKALLI
17.10.2021
 13:30
İncirli Hüseyin Altıncıoğlu Stadı
İncirli SK

Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) ŞAHİN COŞKUN
(Y) HALİL ATLAR
(Y) ARDA ŞENGÜL
17.10.2021
 13:30
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK

Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) FERDİ GÜZEL
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) BUSE BAĞRIKARA

Benzer Haberler

Başa dön tuşu