FeaturedSpor

AKSA Ligleri’nde 27.hafta programı


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig, AKSA A2 Süper Lig ve AKSA A2 1.Lig’de 27.hafta programı belli oldu.

Program şöyle;

AKSA Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
13.04.2024
 19:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK

Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) FERHAT TUNA
(Y) ARİF MALEK
(Y) AHMET GENÇ
(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU
13.04.2024
 16:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Mağusa Türk Gücü

Detaylar

Mesarya SK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
13.04.2024
 16:00
Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı
Alsancak Yeşilova SK

Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
13.04.2024
 16:00
İskele Cumhuriyet Stadı
Pera L. Gençler Birliği SK

Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(D) MEHMET SEZENER
13.04.2024
 16:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Doğan Türk Birliği

Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) RÜYA SAKALLI
(D) KEREM ERAN
13.04.2024
 16:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK

Detaylar

Lefke TSK
(H) FEHİM DAYI
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(D) MUSTAFA TORUN
13.04.2024
 16:00
Cihangir Stadı
Cihangir GSK

Detaylar

Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
(H) TURGAY MİSK
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) HALİL ATLAR
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
13.04.2024
 16:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
China Bazaar Gençlik Gücü TSK

Detaylar

Karşıyaka SK
(H) ALİ ÖZER
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) SERKAN ÖZDENKCİ
(D) HAKAN ÜNAL

AKSA 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.04.2024
 16:00
Paşaköy Hasan Onalt Stadı
Mormenekşe GBSK

Detaylar

Gönyeli SK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) AHMET GENÇ
(D) SERDAR GÜRPINAR
14.04.2024
 16:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Girne Halk Evi

Detaylar

Esentepe KKSK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) RÜYA SAKALLI
(Y) YUSUF ATLAR
(D) MUSTAFA TORUN
14.04.2024
 16:00
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK

Detaylar

Ozanköy SK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) EMİRHAN YILMAZ
(D) EVREN KARADEMİR
14.04.2024
 16:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Dem s Cons. Çanakkale TSK

Detaylar

Lapta TBSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
14.04.2024
 16:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK

Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) SELİM KAYNARCA
(D) HALİL ATLAR
14.04.2024
 16:00
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
M. Hacıali Yılmazköy SK

Detaylar

Ünimar Maraş GSK
(H) KEREM ERAN
(Y) BURAK YİĞİT
(Y) İRFAN ALICI
(D) İBRAHİM KATMER
14.04.2024
 16:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK

Detaylar

Geçitkale GSK
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) BARAN MARANGOZ
(Y) EMİR TURALI
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
14.04.2024
 16:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK

Detaylar

Miracle Değirmenlik SK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) GÜNEŞ DEMİR
(D) FEHİM DAYI

AKSA A2 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
13.04.2024
 13:00
Göçmenköy Stadı
Yenicami AK

Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
(Y) MERVE ATEŞ
(Y) BERKEN KARAKUŞ
13.04.2024
 12:30
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Mağusa Türk Gücü

Detaylar

Mesarya SK
(H) BUSE BAĞRIKARA
(Y) ORKUN KARAOSMANOĞLU
(Y) SİBEL YEŞİLIRMAK
13.04.2024
 13:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Doğan Türk Birliği

Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) BARAN MARANGOZ
(Y) ERHAN AKTAŞ
(Y) NEDİM EMRE AKAN
13.04.2024
 13:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK

Detaylar

Lefke TSK
(H) YALÇIN KABACIKLI
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) ERDEM SALİH SAY
13.04.2024
 13:00
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK

Detaylar

Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
(H) VOLKAN İZMİRLİ
(Y) MERVE MELTEM KOYUNCU
(Y) AYŞE LORD
13.04.2024
 13:00
Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı
Alsancak Yeşilova SK

Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) MERTCAN YAPRAK
(Y) AHMET YENİLMEZ
(Y) ÖZDE ÖZDEMİR
13.04.2024
 13:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
China Bazaar Gençlik Gücü TSK

Detaylar

Karşıyaka SK
(H) EMİR TURALI
(Y) EYLÜL YILDIZ
(Y) İLAYDA ÖZHAN
13.04.2024
 13:00
İskele Cumhuriyet Stadı
Pera L. Gençler Birliği SK

Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) ÇAĞTAY GÖKSU
(Y) YUNUS ÇAĞLAR
(Y) OSMAN KARAYAKA

AKSA A2 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.04.2024
 13:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK

Detaylar

Geçitkale GSK
(H) BUSE BAĞRIKARA
(Y) İBRAHİM OĞAN
(Y) ARDA BİLGİMER
14.04.2024
 13:00
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi

Detaylar

Esentepe KKSK
(H) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) NEŞE USTA
(Y) İLAYDA ÖZHAN
14.04.2024
 13:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK

Detaylar

Miracle Değirmenlik SK
(H) HAKTAN AFYON
(Y) AHMET IŞIK
(Y) ERHAN AKTAŞ
14.04.2024
 13:00
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası
Binatlı YSK

Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) MERVE ATEŞ
(Y) RECEP ENES MUMCU
(Y) OSMAN ENES GÖKCU
14.04.2024
 13:00
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK

Detaylar

Ozanköy SK
(H) FERDİ GÜZEL
(Y) TAMER ÇAKIR
(Y) DENİZ TURALI
14.04.2024
 13:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK

Detaylar

Gönyeli SK
(H) ÇAĞTAY GÖKSU
(Y) YUNUS ÇAĞLAR
(Y) EYLEM YEŞİLIRMAK
14.04.2024
 13:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Dem s Cons. Çanakkale TSK

Detaylar

Lapta TBSK
(H) FURKAN TÜRK
(Y) ÖZDE ÖZDEMİR
(Y) IRMAK KURD
14.04.2024
 13:00
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
M. Hacıali Yılmazköy SK

Detaylar

Ünimar Maraş GSK
(H) YALÇIN KABACIKLI
(Y) AHMET YENİLMEZ
(Y) ERSİN AKTAŞ


Benzer Haberler

Eşinin şikayetçi olduğu kadın ikamet izinsiz çıktı!

Voice Kıbrıs Haber

Sığınmacı başvurularının incelenmesinin askıya alınması akışı “bıçak gibi kesti”

TAK

İddia makamı avukatı “Beklenen evraklar bulundu”

TAK

UBP MYK’dan Başbakan Üstel’e tam destek

TAK

Güney Kıbrıs’ta işsizlik oranı düştü

TAK

Ankara’yı sağanak vurdu: Yollar göle döndü, iki kardeş sele kapıldı

NTV