Spor

AKSA Ligleri’nde 21. hafta programı belli oldu


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig ve AKSA A2 Ligleri’nde 21.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;

AKSA Süper Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

18.03.2023

 15:00

Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy ŞHSK


Detaylar

Mesarya SK

(H) UTKU HAMAMCIOĞLU

(Y) HAKAN GÖK

(Y) BERK BAĞRIKARA

(D) ZEKAİ TÖRE

18.03.2023

 15:00

Lefkoşa Atatürk Stadı

Yenicami AK


Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK

(H) HAKAN ÜNAL

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(D) HÜSEYİN ÖZKAN

19.03.2023

 15:00

Gönyeli Stadı

Gönyeli SK


Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK

(H) OSMAN ÖZPAŞA

(Y) YUSUFCAN DÖNDER

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(D) HAKAN ÜNAL

19.03.2023

 15:00

Lefkoşa Atatürk Stadı

Göçmenköy İYSK


Detaylar

Doğan Türk Birliği

(H) HÜSEYİN EYYÜPLER

(Y) İBRAHİM KATMER

(Y) SERDAR GÜRPINAR

(D) TURGAY MİSK

19.03.2023

 15:00

Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı

Mağusa Türk Gücü


Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK

(H) EVREN KARADEMİR

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) SABRİYE ATİKOĞLU

(D) FERHAT TUNA

19.03.2023

 15:00

Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı

Merit Alsancak Yeşilova SK


Detaylar

Cihangir GSK

(H) SERHAN ŞİMŞEK

(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI

(Y) YUSUF ATLAR

(D) MUSTAFA ÖZTUGAY

19.03.2023

 15:00

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı Limasol


Detaylar

Lefke TSK

(H) İSMAİL ERCAN

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) ARİF MALEK

(D) FEHİM DAYI

AKSA 1.Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

18.03.2023

 15:00

Karşıyaka Şengül Törehan Stadı

Miracle Karşıyaka ASK


Detaylar

Yeniboğaziçi DSK

(H) FEHİM DAYI

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(Y) SERTAN ALKIN

(D) MEHMET SEZENER

18.03.2023

 15:00

Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı

Yenierenköy TSK


Detaylar

Düzkaya KOSK

(H) FERHAT TUNA

(Y) ŞAHİN COŞKUN

(Y) İRFAN ALICI

(D) ŞAKİR AZİZOĞLU

18.03.2023

 15:00

Esentepe Erdal Barut Stadı

Esentepe KKSK


Detaylar

Lapta TBSK

(H) MUSTAFA ÖZTUGAY

(Y) YUNUS ÇEBİ

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(D) ABDULLAH GENÇ

18.03.2023

 15:00

Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı

M. Hacıali Yılmazköy SK


Detaylar

Binatlı YSK

(H) EMRE ÖZTAŞLI

(Y) MUSTAFA TORUN

(Y) FERDİ GÜZEL

(D) İSMAİL ERCAN

18.03.2023

 15:00

Dörtyol Adem Nural Stadı

Dörtyol SK


Detaylar

Pera L. Gençler Birliği SK

(H) ALİ ÖZER

(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(Y) SERKAN ÖZDENKCİ

(D) SERHAN ŞİMŞEK

18.03.2023

 15:00

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Girne Halk Evi


Detaylar

Ünimar Maraş GSK

(H) TURGAY MİSK

(Y) MURAT İZCİ

(Y) HALİL ATLAR

(D) EVREN KARADEMİR

19.03.2023

 15:00

Güzelyurt Üner Berkalp Stadı

Baf Ülkü Yurdu


Detaylar

Yalova SK

(H) MEHMET SEZENER

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(Y) RIDVAN ÇETİNKAYA

(D) UTKU HAMAMCIOĞLU

19.03.2023

 15:00

Mormenekşe Cemal Balses Stadı

Mormenekşe GBSK


Detaylar

İncirli SK

(H) HÜSEYİN ÖZKAN

(Y) HAKAN GÖK

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(D) BURAK MANDIRALI

AKSA A2 Süper Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

18.03.2023

 12:30

Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy ŞHSK


Detaylar

Mesarya SK

(H) ALİ EREN ORÇAN

(Y) ZEKERİYA ATLAR

(Y) NEDİM EMRE AKAN

18.03.2023

 12:30

Göçmenköy Stadı

Yenicami AK


Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK

(H) SERDAR GÜRPINAR

(Y) BARAN MARANGOZ

(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN

19.03.2023

 12:30

Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı

Gönyeli SK


Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK

(H) BUSE BAĞRIKARA

(Y) CEBRİYE KUŞÇU

(Y) MAEDEH SOLTANİ

19.03.2023

 12:30

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy İYSK


Detaylar

Doğan Türk Birliği

(H) FERDİ GÜZEL

(Y) NEHİR ATAKAN

(Y) HÜSEYİN BAZ

19.03.2023

 12:30

Gazimağusa Canbulat Stadı

Mağusa Türk Gücü


Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK

(H) AHMET GENÇ

(Y) YUNUS TURAN SARAÇ

(Y) ZEKERİYA ATLAR

19.03.2023

 12:30

Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı

Merit Alsancak Yeşilova SK


Detaylar

Cihangir GSK

(H) ALİ YÖRÜK

(Y) MEHMET ONUR OGÜN DİNÇER

(Y) FURKAN TÜRK

19.03.2023

 12:30

Girne Pia Bella Sahası

Türk Ocağı Limasol


Detaylar

Lefke TSK

(H) MERT AKSU

(Y) ERCAN DEMİR

(Y) ÖZDE ÖZDEMİR

AKSA A2 1.Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

18.03.2023

 12:30

Karşıyaka Şengül Törehan Stadı

Miracle Karşıyaka ASK


Detaylar

Yeniboğaziçi DSK

(H) MEHMET REŞİT KURT

(Y) İSLAM MANGI

(Y) EMİRHAN YILMAZ

18.03.2023

 12:30

Geçitkale Stadı

Yenierenköy TSK


Detaylar

Düzkaya KOSK

(H) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) ÇAĞTAY GÖKSU

(Y) OSMAN KARAYAKA

18.03.2023

 12:30

Esentepe Erdal Barut Stadı

Esentepe KKSK


Detaylar

Lapta TBSK

(H) YUSUFCAN DÖNDER

(Y) ÖMER KÖSE

(Y) ALİ İŞLEK

18.03.2023

 12:30

Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı

M. Hacıali Yılmazköy SK


Detaylar

Binatlı YSK

(H) MÜFTAH BAYRAKTAR

(Y) BARIŞ ÇAKMAZ

(Y) ALİ CAN DEMİRTAŞ

18.03.2023

 12:30

Dörtyol Adem Nural Stadı

Dörtyol SK


Detaylar

Pera L. Gençler Birliği SK

(H) MEHMETCAN ERLİ

(Y) HAMİT KİRAT DİNÇER

(Y) İBRAHİM HALİL ŞAHİN

18.03.2023

 12:30

Girne Pia Bella Sahası

Girne Halk Evi


Detaylar

Ünimar Maraş GSK

(H) SELİM KAYNARCA

(Y) EMİR TURALI

(Y) NEDİME SUNGUR

19.03.2023

 12:30

Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Sahası

Baf Ülkü Yurdu


Detaylar

Yalova SK

(H) HÜLYA GÜNEY

(Y) GÜNEŞ DEMİR

(Y) MERVE ATEŞ

19.03.2023

 12:30

Mormenekşe Cemal Balses Stadı

Mormenekşe GBSK


Detaylar

İncirli SK

(H) ALİ EREN ORÇAN

(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN

(Y) BERKE HAKAN DOĞAN






Benzer Haberler

Türkiye ilk mağlubiyetini aldı

NTV

Gürcistan ve Çekya, EURO 2024’te puanları paylaştı

NTV

Filenin Sultanları, Milletler Ligi’ne çeyrek finalde veda etti

NTV

5’inci Polis Basketbol Turnuvası başladı

Voice Kıbrıs Haber

İsviçre ile İskoçya beraberliğe razı oldu

NTV

EURO 2024: Hırvatistan 2-2 Arnavutluk

NTV