Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig ve AKSA A2 Ligleri’nde 17.haftanın programı belli oldu.
Program şöyle;
AKSA Süper Lig
Tarih |
Stat |
Ev Sahibi Takım |
Skor |
Misafir Takım |
Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
04.02.202314:00 |
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı |
Hamitköy ŞHSK |
–
|
Çetinkaya TSK |
|
04.02.202314:00 |
Paşaköy Hasan Onalt Stadı |
Mesarya SK |
–
|
Cihangir GSK |
|
04.02.202314:00 |
Lefkoşa Atatürk Stadı |
Göçmenköy İYSK |
–
|
Lefke TSK |
|
04.02.202314:00 |
Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı |
Merit Alsancak Yeşilova SK |
–
|
China Bazaar Gençlik Gücü TSK |
|
04.02.202314:00 |
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı |
Türk Ocağı Limasol |
–
|
Gönyeli SK |
|
05.02.202314:00 |
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı |
Yonpaş Dumlupınar TSK |
–
|
Doğan Türk Birliği |
|
05.02.202314:00 |
Lefkoşa Atatürk Stadı |
Yenicami AK |
–
|
Küçük Kaymaklı TSK |
AKSA 1.Lig
Tarih |
Stat |
Ev Sahibi Takım |
Skor |
Misafir Takım |
Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
04.02.202314:00 |
Mormenekşe Cemal Balses Stadı |
Mormenekşe GBSK |
–
|
Girne Halk Evi |
|
04.02.202314:00 |
Esentepe Erdal Barut Stadı |
Esentepe KKSK |
–
|
Baf Ülkü Yurdu |
|
04.02.202314:00 |
Dörtyol Adem Nural Stadı |
Dörtyol SK |
–
|
Ünimar Maraş GSK |
|
04.02.202314:00 |
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı |
Pera L. Gençler Birliği SK |
–
|
Düzkaya KOSK |
|
05.02.202314:00 |
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı |
Miracle Karşıyaka ASK |
–
|
Yalova SK |
|
05.02.202314:00 |
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı |
Binatlı YSK |
–
|
Yeniboğaziçi DSK |
|
05.02.202314:00 |
Yenierenköy 8 Ağustos Stadı |
Yenierenköy TSK |
–
|
Lapta TBSK |
|
05.02.202314:00 |
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı |
M. Hacıali Yılmazköy SK |
–
|
İncirli SK |
AKSA A2 Süper Lig
Tarih |
Stat |
Ev Sahibi Takım |
Skor |
Misafir Takım |
Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
04.02.202311:30 |
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı |
Hamitköy ŞHSK |
–
|
Çetinkaya TSK |
|
04.02.202311:30 |
Balıkesir Stadı |
Mesarya SK |
–
|
Cihangir GSK |
|
04.02.202311:30 |
Göçmenköy Stadı |
Göçmenköy İYSK |
–
|
Lefke TSK |
|
04.02.202311:30 |
Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı |
Merit Alsancak Yeşilova SK |
–
|
China Bazaar Gençlik Gücü TSK |
|
04.02.202311:30 |
Girne Pia Bella Sahası |
Türk Ocağı Limasol |
–
|
Gönyeli SK |
|
05.02.202311:30 |
Maraş Necip Halil Kartal Stadı |
Yonpaş Dumlupınar TSK |
–
|
Doğan Türk Birliği |
|
05.02.202311:30 |
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası |
Yenicami AK |
–
|
Küçük Kaymaklı TSK |
AKSA A2 1.Lig
Tarih |
Stat |
Ev Sahibi Takım |
Skor |
Misafir Takım |
Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
04.02.202311:30 |
Mormenekşe Cemal Balses Stadı |
Mormenekşe GBSK |
–
|
Girne Halk Evi |
|
04.02.202311:30 |
Esentepe Erdal Barut Stadı |
Esentepe KKSK |
–
|
Baf Ülkü Yurdu |
|
04.02.202311:30 |
Dörtyol Adem Nural Stadı |
Dörtyol SK |
–
|
Ünimar Maraş GSK |
|
04.02.202311:30 |
Geçitkale Stadı |
Pera L. Gençler Birliği SK |
–
|
Düzkaya KOSK |
|
05.02.202311:30 |
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı |
Miracle Karşıyaka ASK |
–
|
Yalova SK |
|
05.02.202311:30 |
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası |
Binatlı YSK |
–
|
Yeniboğaziçi DSK |
|
05.02.202311:30 |
Yenierenköy 8 Ağustos Stadı |
Yenierenköy TSK |
–
|
Lapta TBSK |
|
05.02.202311:30 |
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı |
M. Hacıali Yılmazköy SK |
–
|
İncirli SK |