FeaturedKIBRISSpor

AKSA Ligleri’nde 16.hafta hakemleri açıklandı

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig ve AKSA A2 Ligleri’nde 16.hafta programı belli oldu.

Program şöyle;

AKSA Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.01.2022
 14:00
Cihangir Stadı
Cihangir GSK

Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) ZEKAİ TÖRE
29.01.2022
 14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Baf Ülkü Yurdu

Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) OLGUN CANİK
(Y) ALİ AKÇINAR
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
29.01.2022
 14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Göçmenköy İYSK

Detaylar

Girne Halk Evi
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
29.01.2022
 14:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Merit Alsancak Yeşilova SK

Detaylar

Yenicami AK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) ABDULLAH GENÇ
(D) FERHAT TUNA
30.01.2022
 14:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK

Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) NECMİ BULUT
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
30.01.2022
 14:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol

Detaylar

Gönyeli SK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) EVREN KARADEMİR
30.01.2022
 14:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK

Detaylar

Binatlı YSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(D) KEREM ERAN
30.01.2022
 14:00
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK

Detaylar

Mesarya SK
(H) FEHİM DAYI
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) İSMAİL ERCAN

AKSA 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.01.2022
 14:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK

Detaylar

Esentepe KKSK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) SERKAN ÖZDENKCİ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
29.01.2022
 14:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK

Detaylar

Miracle Değirmenlik SK
(H) KEREM ERAN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) İBRAHİM KATMER
(D) SERKAN DURMAZ
29.01.2022
 14:00
Görneç Üç Şehitler Stadı
Görneç KSK

Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) FEHİM DAYI
29.01.2022
 14:00
Gazimağusa Canbulat Stadı
Çanakkale TSK

Detaylar

Maraş GSK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) MEHMET SEZENER
30.01.2022
 14:00
Dörtyol Adem Nural Stadı
SFC Dörtyol SK

Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(D) İSMAİL EGELİ
30.01.2022
 14:00
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK

Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) RÜYA SAKALLI
(D) SERHAN ŞİMŞEK
30.01.2022
 14:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK

Detaylar

Yalova SK
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU
(Y) İRFAN ALICI
(Y) ARİF MALEK
(D) FERHAT TUNA
30.01.2022
 14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
China Bazaar Gençlik Gücü TSK

Detaylar

İncirli SK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) HALİL ATLAR
(D) OLGUN CANİK

AKSA A2 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.01.2022
 11:30
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK

Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) ALİ EREN ORÇAN
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) ARDA ŞENGÜL
29.01.2022
 11:30
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası
Baf Ülkü Yurdu

Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) EMİR TURALI
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
(Y) ENGİN CAN GÖKTAŞ
29.01.2022
 11:30
Göçmenköy Stadı
Göçmenköy İYSK

Detaylar

Girne Halk Evi
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
(Y) HÜLYA GÜNEY
29.01.2022
 11:30
Girne Pia Bella Sahası
Merit Alsancak Yeşilova SK

Detaylar

Yenicami AK
(H) HALİL ATLAR
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
(Y) ALİ YÖRÜK
30.01.2022
 11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK

Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) SERKAN ÖZDENKCİ
30.01.2022
 11:30
Girne Pia Bella Sahası
Türk Ocağı Limasol

Detaylar

Gönyeli SK
(H) CEMRE MALEK
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
(Y) BUSE BAĞRIKARA
30.01.2022
 11:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK

Detaylar

Binatlı YSK
(H) OGÜN ULAŞ
(Y) ARDA ŞENGÜL
(Y) AHMET ATLAR
30.01.2022
 11:30
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK

Detaylar

Mesarya SK
(H) FERDİ GÜZEL
(Y) FURKAN YILMAZ
(Y) MEHMET REŞİT KURT

AKSA A2 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.01.2022
 11:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK

Detaylar

Esentepe KKSK
(H) YUSUF ATLAR
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) UTKUCAN ÖZ
29.01.2022
 11:30
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK

Detaylar

Miracle Değirmenlik SK
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
(Y) AHMET ATLAR
29.01.2022
 11:30
Görneç Üç Şehitler Stadı
Görneç KSK

Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) MERT AKSU
(Y) CEMRE MALEK
(Y) BUSE BAĞRIKARA
29.01.2022
 11:30
Gazimağusa Canbulat Stadı
Çanakkale TSK

Detaylar

Maraş GSK
(H) ARİF MALEK
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
30.01.2022
 11:30
Dörtyol Adem Nural Stadı
SFC Dörtyol SK

Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) YALÇIN KABACIKLI
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
30.01.2022
 11:30
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK

Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
(Y) GÜLBEN KÜÇÜK
30.01.2022
 11:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK

Detaylar

Yalova SK
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) HASAN BALDAN
(Y) BARAN MARANGOZ
30.01.2022
 11:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
China Bazaar Gençlik Gücü TSK

Detaylar

İncirli SK
(H) MÜFTAH BAYRAKTAR
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) NEHİR ATAKAN

Benzer Haberler

Başa dön tuşu