FeaturedKIBRIS

AKSA Ligleri’nde 11. hafta programı belli oldu

AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig ve AKSA A2 Ligleri’nde 11.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;

AKSA Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.11.2021
 14:00
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK

Detaylar

Yenicami AK
(H) ALİ ÖZER
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
27.11.2021
 14:00
Cihangir Stadı
Cihangir GSK

Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) ZEKAİ TÖRE
27.11.2021
 14:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK

Detaylar

Mesarya SK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) ABDULLAH GENÇ
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
28.11.2021
 14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK

Detaylar

Girne Halk Evi
(H) KEREM ERAN
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) HAKAN GÖK
(D) SERKAN DURMAZ
28.11.2021
 14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Göçmenköy İYSK

Detaylar

Lefke TSK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) ÖMER DOĞRU
28.11.2021
 14:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK

Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) TURGAY MİSK
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
28.11.2021
 14:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Merit Alsancak Yeşilova SK

Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) MEHMET SEZENER
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
29.11.2021
 18:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Doğan Türk Birliği

Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) FEHİM DAYI
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) OLGUN CANİK
(D) HÜSEYİN ÖZKAN

AKSA 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.11.2021
 14:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK

Detaylar

İncirli SK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) AHMET GENÇ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) KEREM ERAN
27.11.2021
 14:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK

Detaylar

Maraş GSK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) CEMRE MALEK
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) FERHAT TUNA
27.11.2021
 14:00
Doğancı Emek Stadı
Bostancı Bağcıl SK

Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) İRFAN ALICI
(D) SERKAN DURMAZ
27.11.2021
 14:00
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK

Detaylar

Görneç KSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
27.11.2021
 14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
China Bazaar Gençlik Gücü TSK

Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) EVREN KARADEMİR
28.11.2021
 14:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı
Miracle Değirmenlik SK

Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) ABDULLAH GENÇ
(D) EMRE ÖZTAŞLI
28.11.2021
 14:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK

Detaylar

Yalova SK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) İBRAHİM KATMER
(D) FEHİM DAYI
28.11.2021
 14:00
Dörtyol Adem Nural Stadı
Dörtyol SK

Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(D) ZEKAİ TÖRE

AKSA A2 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.11.2021
 11:30
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK

Detaylar

Yenicami AK
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) AHMET ATLAR
(Y) ALİ YÖRÜK
27.11.2021
 11:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Doğan Türk Birliği

Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) MERT AKSU
27.11.2021
 11:30
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK

Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) HASAN BALDAN
27.11.2021
 11:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK

Detaylar

Mesarya SK
(H) YUSUF ATLAR
(Y) YALÇIN KABACIKLI
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
28.11.2021
 11:30
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası
Binatlı YSK

Detaylar

Girne Halk Evi
(H) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) MÜFTAH BAYRAKTAR
28.11.2021
 11:30
Göçmenköy Stadı
Göçmenköy İYSK

Detaylar

Lefke TSK
(H) CEMRE MALEK
(Y) AHMET GENÇ
(Y) MEHMETCAN ERLİ
28.11.2021
 11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK

Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) SERKAN ÖZDENKCİ
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) YUNUS ÇEBİ
28.11.2021
 11:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Merit Alsancak Yeşilova SK

Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) ALİ EREN ORÇAN
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) BERKAY UYGUN

AKSA A2 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.11.2021
 11:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK

Detaylar

İncirli SK
(H) OGÜN ULAŞ
(Y) ALİ EREN ORÇAN
(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
27.11.2021
 11:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK

Detaylar

Maraş GSK
(H) ARİF MALEK
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) BUSE BAĞRIKARA
27.11.2021
 11:30
Güzelyurt Sentetik Sahası
Bostancı Bağcıl SK

Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
(Y) HÜLYA GÜNEY
27.11.2021
 11:30
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK

Detaylar

Görneç KSK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) YUNUS ÇEBİ
(Y) MERT İŞLEK
27.11.2021
 11:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
China Bazaar Gençlik Gücü TSK

Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) EMİR TURALI
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) NEHİR ATAKAN
28.11.2021
 11:30
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı
Miracle Değirmenlik SK

Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
28.11.2021
 11:30
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK

Detaylar

Yalova SK
(H) MURAT İZCİ
(Y) FERDİ GÜZEL
(Y) SELİM KAYNARCA
28.11.2021
 11:30
Dörtyol Adem Nural Stadı
Dörtyol SK

Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) HALİL ATLAR
(Y) MERT AKSU
(Y) ARDA ŞENGÜL

Benzer Haberler

Başa dön tuşu