3 ayrı kaza, 2 tutuklu! - Voice Kıbrıs Haber
FeaturedKIBRIS

3 ayrı kaza, 2 tutuklu!Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre dün ve bugün üç farklı yerde trafik kazası meydana geldi.

Polisten yapılan açıklamaya göre ilk kaza dün saat 08:00 sıralarında, Lefkoşa-Alayköy Çevre yolu üzerinde, Fatma KAYMAKAMTORUNLARI (K-30) yönetimindeki, LP 887 plakalı salon araç ile doğu istikametine doğru seyrettiği sırada yol üzerinde bulunan Genç Yapı Market önündeki Çembere gelmeden 500 metre kadar geride, önündeki aracın yavaşlaması sonucu ona çarpmamak için direksiyon hakimiyetini kaybederek yolu ikiye ayıran beton sete sağ çarpıp takla atti.

Kaza sonucu yaralanan araç sürücüsü kaldırılmış olduğu Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde yapılan müdahalenin ardından belinde kırık teşhisi ile Cerrahi Servisinde müşahede altına alındı.

İkinci kaza, saat 02:20 sıralarında, Gönyeli’de Atatürk Caddesi üzerinde bir şahsın motosiklet ile güney doğu istikametine doğru seyrettiği sırada Haydar Simitevi isimli işyeri önlerine geldiğinde, o esnada yolu yaya olarak geçmeye çalışan Leyla DEMİR’e (K-49)’e çarptı.

Çarpma sonucu yaralanan yaya ve motosiklet sürücüsü kaldırılmış oldukları Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavilerinin ardından motosiklet sürücüsü taburcu olurken, yaya Leyla DEMİR ise sağ kalça kemiğinde kırık teşhisi müşahede altına alınmıştır. Motosiklet sürücüsü de tutuklandı

Üçüncü kaza da saat 01.45 sıralarında, Lefkoşa’da Uzunyayla Sokak üzerinde, bir şahıs alkollü içki tesiri altında yönetimindeki EJ 432 plakalı salon araç ile doğu istikametine doğru dikkatsiz bir şekilde seyrettiği sırada seyretmekte olduğu yolun sağında park halinde bulunan GF 600 plakalı salon araca çarptı.

Çarpmanın etkisi ile ileriye savrulan GF 600 plakalı araç da önünde park halinde bulunan DR 765 plakalı araca çarptı. Kaza sonucu yaralanan olmadı. EJ 432 plakalı araç sürücü tutuklandı.

Polisin kazalarla ilgili soruşturması devam ediyor

Benzer Haberler

Başa dön tuşu