3 ayrı hırsızlık olayında 4 kişi tutuklandı! - Voice Kıbrıs Haber
FeaturedKIBRIS

3 ayrı hırsızlık olayında 4 kişi tutuklandı!Gazimağusa’da dün, Canbulat Özgürlük Ortaokulu’nun öğretmenler odasının penceresi açılarak içeriye girildi ve malzeme odasında kutu içerisinde muhafaza edilen 5 monitör ve 3 klavye çalındı.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen 20 yaşındaki şahıs tutuklandı.

Demirhan’da ise faaliyet gösteren bir markete 26 Mart’ta müşteri olarak giden 45 yaşındaki şahıs, market içerisinde başka bir müşteri tarafından raf üzerinde unutulan cep telefonunu çaldığı tespit edildi.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada bahse konu şahıs dün Metehan Kara Giriş kapısından KKTC’ye giriş yapmak istediği esnada tespit edilerek tutuklandı.

Öte yandan 29 ve 38 yaşındaki şahıslar ise, dün Girne’de bir otele ait inşaat alanı içerisinden, otele ait 7 buzdolabı, 6 gaz ocağı üstü, 1 tüplü soba, 6 çamaşır makinesi, 6 fırın, 1 demir elbise dolabı, 1 demir sandık, 4 dış klima ünitesi, 1 iç klima ünitesi, 1 yemek kazanı, 1 krom yemek tezgahı, 8 demir filtre ve 2 demir sandalyeyi çaldıkları sırada suçüstü tespit edilerek tutuklandı.

Üç hırsızlık olayıyla ilgili soruşturma devam ediyor.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu